Kawitacja – metoda oczyszczania skóry

Kawitacja – metoda oczyszczania skóry

28 lutego 2017 0 przez Majka

b02172b0f7cb792a807ba08b7bb4b237ddd6dc48Peeling kawitacyjny twarzy to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej skóry, naszego samopoczucia, czyli dla nas drogie panie. Jest to zabieg oczyszczający, wykonywany w sprawdzonych salonach kosmetycznych daje doskonałe rezultaty.

 

Peeling kawitacyjny ultradźwiękami złuszcza naskórek ale wchodzi on głębiej w oczyszczeniu naszej skóry niż ten stosowany w domu. Usuwając naskórek, martwe komórki, dodatkowo hamuje rozmnażanie się bakterii. Dobroczynny rezultat uzyskany po zastosowaniu ultradźwięków daje wygładzoną i odmłodzoną skórę. Po zastosowaniu peelingu należy skórę nawilżyć i odżywić. Zabieg ten jest również stosowany jako przygotowanie do zabiegów nawilżających.

Mogą go stosować osoby o różnych rodzajach skóry, polecany jest osobą ze skłonnościami do trądzika. Walczymy w ten sposób z wągrami i zaskórnikami. To dobroczynne stosowanie, pozwala również zwalczyć przebarwienia skóry, wymaga to wielokrotnych zabiegów, ale przynosi upragniony rezultat. Warunkiem dobroczynności tego zabiegu jest wykonanie go w miesiącach z mniejszym nasłonecznieniem, skóra poddana takiemu zabiegowi nie powinna być wystawiana na promieniowanie słoneczne, zakazane jest opalanie się zaraz po przeprowadzonym zabiegu. Peeling kawitacyjny w Krakowie możemy wykonać w kilkudziesięciu salonach kosmetycznych. Zwróćmy jednak uwagę jeśli nie mamy jeszcze swojego stałego salonu na fakt dłuższego bytu salonu, lub skorzystajmy z polecenia naszych koleżanek. Zabieg ten nie jest co prawda bardzo inwazyjny, ale jak do wszystkich zabiegów należy podchodzić do sprawy profesjonalnie.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu to choroby nowotworowe, ostry stan zapalny, ciąża, choroby zakrzepowe i zapalenie żył. Bezbolesny i bezpieczny przebieg zabiegu jest jego dodatkowym atutem, możemy podczas niego się odprężyć i zrelaksować. Podczas jego stosowania dochodzi do masażu twarzy i delikatnego wygładzeniu zmarszczek. Każda z pań będzie zadowolona z rezultatu tego zabiegu. Dlatego serdecznie zachęcam wszystkie kobiety bez względu na wiek i rodzaj skóry na skorzystanie z jego dobroczynnych efektów.

źródło: http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/