Dwie rzeczy, których nie może zabraknąć wiosną w kobiecej szafie.

Dwie rzeczy, których nie może zabraknąć wiosną w kobiecej szafie.

28 lutego 2017 0 przez Majka

fashion-show-1746621_960_720Kochamy kupować ubrania. Często robimy to pod wpływem impulsu, nie zastanawiając się, czy aby na pewno rzeczy które kupujemy będą pasowały do reszty garderoby. Przeglądając szafę okazuje się, że mamy mnóstwo zbędnych rzeczy, których nigdy nie założyłyśmy. Warto zastanowić się zatem, jakie ubrania powinny stanowić nieodłączny element kobiecej garderoby. Podpowiadamy jakie 2 rzeczy są modowym must have na wiosnę i jak umiejętnie je wybrać.

Pierwszą rzeczą, którą z pewnością w szafie musi mieć każda kobieta są szpilki. Szpilki damskiehttps://heppin.com/czolenka_buty_damskie_k-174.htm są kwintesencją stylu i kobiecości. Obecnie dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów szpilek. Jak więc wybrać te najbardziej odpowiednie? Przede wszystkim skupmy się na prozaicznej kwestii, jaką jest rozmiar. Jak się okazuje wiele kobiet kupuje zbyt ciasne obuwie. Co prawda buty skórzane można w pewnym stopniu „rozchodzić”, jednak jeśli kupimy za małe buty z innego tworzywa, istnieje duża szansa, że nie założymy ich zbyt wiele razy, ponieważ będą po prostu nie wygodne. Kolejną kwestią, na jaką zwracamy uwagę jest wygląd szpilek. Warto zerknąć jakie kolory proponują projektanci. Jeżeli w swojej szafie posiadamy już nieśmiertelne czarne szpilki, można na wiosnę wybrać obuwie w zupełnie innym, jasnym odcieniu. Zastanówmy się również do ilu zestawów z naszej szafy, będą pasować szpilki, które kupimy, szczególnie jeśli w danym czasie nie planujemy zakupu innych ubrań.

Drugą rzeczą, która szczególnie w okresie wiosennym na pewno przyda się każdej kobiecie jest sukienka koktajlowa https://heppin.com/sukienki_moda_damska_k-280_o-popularity_f-rodzaj–sukienka%20koktajlowa.htm. Z wyborem sukienki sprawa jest troszeczkę prostsza. Warto oczywiście zwrócić uwagę na aktualne trendy modowe, ale nie sugerujmy się wyłącznie nimi. Powinnyśmy wybrać taką sukienkę, która przede wszystkim podoba się nam samym. Jeśli postąpimy wedle tych reguł, wpłynie to korzystnie na nasze samopoczucie, a co za tym idzie również i wygląd. Przed zakupem danego modelu, warto zadać sobie także pytanie: Gdzie wypada się pokazać w takiej sukience? Pomoże nam to wybrać taką kreację, którą założymy więcej niż jeden raz.