Rozkoszne ćwiczenia z kulkami Kegla

Rozkoszne ćwiczenia z kulkami Kegla

9 marca 2017 0 przez Majka

kulki 02O kulkach Kegla słyszała już chyba każda świadoma kobieta. W ostatnich latach stały się one bardzo popularne, ze względu na swoje wspaniałe właściwości lecznicze. Producenci nieustannie prześcigają się w wymyślaniu coraz ciekawszych wzorów i kształtów oraz stosowaniu coraz lepszych materiałów wykonania kulek.

Regularne ćwiczenia z kulkami gejszy, zwanymi też kulkami waginalnymi, wzmacniają bardzo ważne dla zdrowia kobiety mięśnie dna miednicy – poprawiają ich elastyczność i pozwalają utrzymać je w dobrej formie. To te mięśnie odpowiadają bowiem za utrzymanie macicy we właściwym położeniu, kontrolę pęcherza moczowego oraz za zwiększenie przyjemności i doznań odczuwanych podczas stosunku seksualnego. Ponadto ćwiczenia z kulkami Kegla są świetna metodą, by przygotować się do porodu oraz powrócić do formy po ciąży. Dla wielu kobiet stają się też wybawieniem w problemie nietrzymania moczu.

Mięśnie łonowo-guziczkowe zyskały swą potoczną nazwę mięśnie Kegla od nazwiska amerykańskiego ginekologa, dr Arnolda Kegla. Technika pracy nad mięśniami dna macicy zaproponowana przez Kegla miała je wzmacniać dzięki rytmicznemu zaciskaniu, a przez to wpływać na komfort życia kobiet cierpiących z powodu niewydolność pęcherza moczowego.

By ułatwić kobietom ćwiczenia zaczęto wprowadzać do nich kulki waginalne, które widocznie poprawiają efekty i skuteczność ćwiczeń, a przy tym są całkowicie bezpieczne. Kulki są bardzo dyskretne i można je stosować niemal w każdej chwili i sytuacji. Jeszcze lepsze rezultaty daje używanie kulek podczas ruchu – mięśnie pochwy są wtedy zmuszone do większego wysiłku i silniejszego zaciskania, a całe ćwiczenie jest dużo bardziej efektywne, niż podczas leżenia przed telewizorem.

Wysokiej jakości kulki tworzy się z medycznego silikonu i bezpiecznych, atestowanych tworzyw sztucznych. Wewnątrz zewnętrznych kulek które widzimy gołym okiem, umieszcza się mniejsze, cięższe kulki, powodujące drgania przy poruszaniu się. Drgania z kolei wywołują mimowolną pracę mięśni. Ale nie tylko – swoim ruchem wywołują także przyjemne podniecenie. W tym z reguły upatruje się tak ogromniej popularności tego gadżetu. Ćwiczenia z kulkami są często źródłem czystej przyjemności.

Kulki Gejszy powinny być niezbędnym gadżetem każdej świadomej i dbającej o zdrowie kobiety. Pozostaje jedynie decyzja o tym, jaki model kulek wybrać(często polecane są kulki gejszy fun toys). A tych jest do wyboru bardzo dużo, nie tylko w różnych wersjach kolorystycznych, ale także w różnych kształtach i o różnych funkcjach. Kulki gejszy można tez nabyć w wersji elektronicznej i używać z powiedzeniem jako masażera czy stymulatora.

Mogą one być pojedyncze lub podwójne, połączone sznureczkiem lub sterowane telefonem, wykonane z silikonu ale też np. metalowe. Tak naprawdę nie ma znaczenia które wybierzesz. Ważne jest, że każdy wybór będzie dobry dla Ciebie, poprawi Twoją kondycję i jakość doznań.

Jeżeli poszukujesz kulek gejszy dla siebie to sprawdz jakie kulki gejszy są w ofercie sex shopu Eronati.pl: http://eronati.pl/c/160/kulki-gejszy-dla-niej.html