ID THD4TF5 Poduszka Tempur Ombracio

ID THD4TF5 Poduszka Tempur Ombracio

9 marca 2017 0 przez Majka

poduszka-tempur-ombracioZapewne niejednokrotnie, próbując spać na brzuchu, nie mogliście się idealnie ułożyć. Często mamy problem w tym przypadku nie tylko z położeniem rąk, ale także z dostępem odpowiedniej ilości powietrza. Prawidłowo dobrana poduszka eliminuje bóle karku, szyi i głowy, zapewniając spokojny sen. Wszystkie te problemy rozwiązuje poduszka Tempur Ombracio, stworzona specjalnie z myślą o osobach, śpiących na brzuchu.

Każdy ma swoją ulubioną pozycję snu. Około 16% ludzi woli spać na brzuchu. Mało osób jednak zdaje sobie sprawę, że spanie w takiej pozycji może powodować problemy z kręgosłupem. A wszystko to przez skręcanie głowy, ponieważ tradycyjne, puchowe poduszki z pewnością nie ułatwiają oddychania. Jednak niezwykły, ergonomiczny kształt poduszki Tempur Ombracio (SalonSnu.pl/Poduszka-Tempur-Ombracio) umożliwia nam swobodne oddychanie i wentylację. Dzięki temu mamy pewność komfortowego i zdrowego snu, nawet śpiąc na brzuchu lub w przypadku częstych zmian pozycji.

Ale to jeszcze nie wszystkie zalety tej poduszki. Materiał Tempur, wykorzystujący technologię NASA, dopasowuje się do naszej głowy i stanowi dla niej idealne podparcie. Jest to termoelastyczne, rozdrobnione tworzywo, które pod wpływem nacisku delikatnie otula ciało, a kiedy się podnosimy, wraca do swojego pierwotnego stanu. Materiał ten zapewnia odpowiednią twardość oraz elastyczność poduszki i eliminuje problemy związane z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, a także dyskomfort związany z nieprawidłowym ułożeniem szyi i barków. Warto również wspomnieć o pokrowcu, który ma właściwości hipoalergiczne i jest zabezpieczony przed rozwojem mikroorganizmów, co zapewnia nam niezwykle higieniczny i zdrowy sen. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Poduszka objęta została 3-letnią gwarancją.

Niezależnie od tego, w jakiej pozycji lubisz spać najbardziej, dzięki kolekcji poduszek Tempur (SalonSnu.pl/Poduszki-Tempur) możesz wybrać model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Spanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i komfortowe!

Prezentacje tego produktu oraz inne poduszki z kolekcji Tempur, możecie obejrzeć w serwisie YouTube: YouTube.pl/Poduszki-Tempur.