Jak dbać o piękno kobiecych paznokci?

Jak dbać o piękno kobiecych paznokci?

19 listopada 2016 0 przez Majka
6470350687_97164ab0ca_o(1)
Kobiece piękno to zbiór wielu różnych elementów. Nierzadko w jego skład wchodzą na pozór niewielkie szczegóły, które przykuwają i wzbudzają zachwyt otoczenia. Piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie z pewnością są nie tylko drobnym, lecz istotnym atrybutem kobiecości, ale również wizytówką każdej z nas.

Idealnym sposobem na osiągnięcie pięknych paznokci będzie zastosowanie zabiegu manicure. Zabieg ten jest ważnym elementem pielęgnacji dłoni. Polega głównie na  wyrównaniu skórek i paznokci, ale także ich malowaniu. Często też w jego skład wchodzą zabiegi pielęgnacyjne i odżywcze, a nawet masaż.

Najpopularniejszym rodzajem manicure jest manicure klasyczny. Jest on bez wątpienia ponadczasowym, niezawodnym i pasującym niemal na każdą okazję sposobem na piękne paznokcie. Pierwszą czynnością wykonywaną podczas tworzenia manicure klasycznego jest skracanie i opiłowanie płytki paznokci, a następnie zamykanie ich łusek. Podczas przeprowadzania tego zabiegu usuwane są również narośnięte na płytkę paznokcia skórki. Paznokcie są także dokładnie polerowane, a następnie malowane oraz nawilżane. Dodatkowo wykonywany jest również masaż dłoni, w które uprzednio wcierany jest balsam pielęgnujący. Warto pamiętać, że podczas wykonywania manicure można zastosować również dodatkowe, profesjonalne odżywki, które jeszcze intensywniej wzmocnią płytki naszych paznokci.

Manicure można wykonywać zarówno samodzielnie w domu, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Wielką zaletą manicure wykonywanego w salonie kosmetycznym będzie zdecydowanie dłuższy okres czasu, przez który będziemy mogły cieszyć się pięknymi paznokciami. Kuszący będzie także szeroki wybór ogromnej palety odcieni dostępnych lakierów do paznokci. Używane przez profesjonalne salony kosmetyki są przede wszystkim sprawdzone oraz bezpieczne, dzięki czemu mamy pewność, że nasze paznokcie są nie tylko piękne i trwałe, ale także zdrowe. Sprawdź na Easy Nails

Easy Nails – Nail Bar – Manicure i Pedicure
Witryna: http://easynails.pl/
Adres: Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
Telefon: 513 827 077