Oryginalne zdjęcia na zabawie sylwestrowej

Oryginalne zdjęcia na zabawie sylwestrowej

22 listopada 2016 0 przez Majka

new-years-eve-1283521_640

Zabawa sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Będzie szampan, fajerwerki i dużo świetnej zabawy. To także idealna okazja, by wraz z przyjaciółmi zrobić niezapomniane zdjęcia. Jeśli nudzi Was już zwykłe selfie, które oglądacie co chwila na Facebooku, postawcie na oryginalność i wynajmijcie fotobudkę!

Fotobudki przeżywają obecnie rozkwit w Polsce. Przywędrowały do nas z Ameryki i, jak widać, dobrze się przyjęły. Spotkamy je nie tylko na weselach, ale także na imprezach, studniówkach czy 18-stkach. Fotobudki mogą sprawdzić się również na zabawie sylwestrowej. Gwarantują dużo zabawy i śmiechu.

Co zrobić, by urozmaicić zdjęcia?

Nie każda firma, wynajmująca fotobudki, udostępnia gadżety czy spersonalizowane tła. Warto więc samemu zainwestować w takie rzeczy albo zrobić je własnoręcznie. Jakich gadżetów będziemy potrzebować? Najlepiej sprawdzą się te, które dodadzą zdjęć humoru oraz będą nawiązywać do naszej zabawy sylwestrowej. Doklejane wąsy, śmieszne okulary, meloniki, kolorowe peruki. Wszystko to możemy zrobić samodzielnie albo kupić za grosze w supermarketach. Warto również zainwestować w tabliczkę, wyklejoną papierem do tablic kredowych, na której będziemy mogli umieścić życzenia z okazji Nowego Roku albo inne zabawne teksty. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Co oferują firmy, wypożyczające fotobudki?

Wśród firm, wynajmujących fotobudki, znajduje się wiele ofert, które prócz udostępnienia mini studia, proponują także wiele gadżetów, np. http://www.imprezowyraj.pl/. W ofercie tej firmy znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba – różna tła do wyboru, śmieszne rekwizyty i przebrania, tabliczki i wiele innych. Dodatkowo mamy do dyspozycji asystenta, który pomoże nam przy obsłudze fotobudki i wytłumaczy zasady jej działania. Prócz zdjęć, które dostaniemy od razu po skorzystaniu z fotobudki, mamy także możliwość otrzymania fotografii na pendrivie czy płycie. Nasze zdjęcia będą także udostępnione na stronie internetowej w strefie klienta. Jeśli chcemy, możemy zabezpieczyć je hasłem. Nad wszystkim będzie czuwać profesjonalna obsługa, która, w razie konieczności, wymieni papier w drukarce czy rozwiąże inne problemy techniczne.

Przykładowe ceny wynajmu fotobudki znajdziecie na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/.