Zabiegi upiększające gwiazd już od 4. maja w Poznaniu

Zabiegi upiększające gwiazd już od 4. maja w Poznaniu

23 kwietnia 2015 0 przez Virtu

zabiegi
Metody na olśniewający wygląd gwiazd, takich jak Madonna czy Eva Longoria, nie stanowią dziś żadnej tajemnicy – wiadomo, że są zasługą profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Już 4. maja w Poznaniu będzie można je wypróbować na wielkim otwarciu Good Time Day Spa.

Już od 4. maja mieszkańcy Poznania będą mieli okazję wypróbować nowoczesne zabiegi upiększające, rewitalizujące i wyszczuplające – wszystko to w trakcie inauguracji nowego salonu Good Time Day Spa. Doceniane przez gwiazdy: Zaffiro, Maximus, Cryolab czy Icoone to bezbolesne i nieinwazyjne zabiegi zarówno na twarz, jak i ciało, które zwalczają oznaki starzenia, zmęczenia, czy braku witalności, oraz pozwalają modelować i ujędrniać sylwetkę. Już wkrótce będą one dostępne dla gości Spa z 50% rabatem.

W dniach 4-9 maja Good Time Day Spa organizuje tydzień otwarty, który ma przybliżyć nowym klientom możliwości innowacyjnych zabiegów upiększających. Na wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu czeka szereg promocji i rabatów na kolejne zabiegi. Otwarcie salonu to również niepowtarzalna okazja do bezpłatnej konsultacji u specjalistów z dziedziny kosmetyki i pielęgnacji, którzy doradzą w doborze oferty, pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. O pozytywne wrażenia gości Spa zadbają również ekskluzywne i harmonijne wnętrza willi w sercu Poznania, przy ulicy Grunwaldzkiej 52.