Pikantny wieczór komediowy z krakowskim Stand-upem

Pikantny wieczór komediowy z krakowskim Stand-upem

23 kwietnia 2015 0 przez Virtu

4
15 kwietnia w Klubie Studio grupa Comedy Lab zafunduje krakowskim wielbicielom stand-upu wieczór pełen mocnych wrażeń, ciętych ripost i dosadnych puent. Wstęp tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

W ciągu trzech godzin przepełnionych ostrym jak brzytwa humorem, poruszone zostaną tematy ważne i kontrowersyjne. Zasada stand-upu jest bardzo prosta – w skeczach nie ma tematów tabu. Taka szansa na rozładowanie stresu, dotlenienie organizmu i poprawę humoru nie zdarza się często! W kwietniowy wieczór na scenie pojawi się aż siedmiu znakomitych komików, którzy kpią nie tylko z otaczającej nas rzeczywistości i absurdów życia, ale przede wszystkim z samych siebie.

Każdy ze stand-upowców postawił sobie za punkt honoru rozbawienie publiczności do łez. Grupa Comedy Lab zaprosiła siedem niezwykłych osobowości – dawkę odważnego humoru zapewnią nam: Wojtek Pięta, Michał Leja, Tomasz Giefert, Olka Szczęśniak, David Mbeda Ndege, Miłosz Roliński oraz Konrad Kaliszka. Każdy z wymienionych performerów ma na swoim koncie wiele sukcesów w dziedzinie stand-upu. Partnerami wydarzenia są Piwniczanka, Wykop.pl, Manko, Student.pl, radio KRK FM, DlaStudenta.pl, Studio Klub, Improv Club oraz Veneo.

15.04.2015 o godzinie 20:00
Klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków
Ceny biletów:
20zł bilety ulgowe (w przedsprzedaży),
25zł bilety normalne (w przedsprzedaży),
30zł bilety normalne i ulgowe w dniu imprezy

Bilety dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na:
Ticketpro: www.ticketpro.pl/jnp/scena/1557013-comedy-lab-the-best-of-stand-up.html
Ebilet: www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=17188