Przepis na idealną majówkę? RealFeel we dwoje!

Przepis na idealną majówkę? RealFeel we dwoje!

27 kwietnia 2015 0 przez Virtu

durex
Ponad połowa Polaków chciałaby, aby ich partner poświęcał więcej czasu na dotyk – wynika z badania Durex RealFeel. Warto nadrobić zaległości w bliskości w zbliżający się długi majowy weekend i wyruszyć we wspólną podróż w poszukiwaniu naturalnych doznań. Także w sypialni!

Pomysł 1. Obudź zmysł dotyku

Majówka to doskonały czas, aby lepiej poznać potrzeby swoje i partnera. Poświęćcie ją na to, by odkryć nowe szlaki na mapie… swoich ciał. Jak wynika z badania Durex RealFeel, dla 79% Polaków to właśnie dotyk jest symbolem bliskości i intymności. W wolny majowy wieczór wyłączcie telefony, zgaście światło w sypialni i skupcie się tylko i wyłącznie na sobie nawzajem. Przyspieszony oddech i szeptanie niegrzecznych czy czułych słów pobudzi zmysł słuchu, zaś delikatne muskanie ciała kochanka pozwoli na nowo odkryć Wasze własne ścieżki rozkoszy. Naturalnie intensywne doznania oraz „wrażenie skóry na skórze” bez żadnych barier może zagwarantować także seks z prezerwatywą, np. nielateksową Durex RealFeel. Wykonana została z wyjątkowo cienkiego i elastycznego materiału – bezzapachowego poliizoprenu, dzięki czemu partnerzy podczas seksu mogą być naprawdę blisko siebie. To również rozwiązanie dla osób uczulonych na naturalny lateks. Aż 94% konsumentów potwierdza, że to najlepsza prezerwatywa jakiej używali.

Pomysł 2. Ruch… to zdrowie!

Szukając pomysłów na majówkę, wiele z nich wiąże się z aktywnością fizyczną. Jazda na rowerze zadba o naszą kondycję i… jędrność pośladków. Długie spacery poprawią krążenie, dotlenią organizm i pozwolą na relaks. Miarowy jogging wesprze nasz układ immunologiczny i zadba o ogólną sprawność organizmu. W majówkę warto jednak postawić na coś zupełnie innego i wybrać rozwiązanie, które pozwoli Wam maksymalnie zbliżyć się do siebie. Więc może… seks? Ujędrnia skórę, poprawia krążenie, reguluje ciśnienie, oczyszcza umysł i wzmacnia całe ciało. Jak wynika z badań, intensywne zbliżenie spali nawet… 120 kalorii!

Pomysł 3. Tym razem… we troje?

Podczas majówki, warto również spróbować czegoś zupełnie nowego. Jak wynika z badania Durex, 53% kobiet i 68% mężczyzn chciałoby, aby ich druga połówka była bardziej pomysłowa we wprowadzaniu nowości i podkręcających zabaw do sypialnianej rutyny. 15% z nas chciałoby zasmakować przyjemności z wykorzystaniem… gadżetów erotycznych. Dobrym pomysłem na naturalnie intensywne doznania będzie także zaproszenie do miłosnego trójkąta… lubrykantu, np. żelu intymnego Durex RealFeel, na bazie silikonu i z niezwykle gładką, jedwabistą konsystencją. Jest także ciepły w dotyku – szybko dostosowuje się do temperatury rozgrzanego ciała.

Pomysł 4. Naturalnie…

Chcecie czuć jeszcze więcej? Zadbajcie o odpowiednią atmosferę, by być jak najbliżej natury. Jeśli pogoda za oknem nie dopisze, wybierzcie się na sensualny biwak do… własnej sypialni. Zgaście światło, wejdźcie razem pod kołdrę i zabierzcie latarki. Niech jej blask wskazuje miejsca na Waszych ciałach, które czekają na kolejną dawkę pieszczot. Dotykajcie czule – to ma znaczenie! Aż 96% Polaków uznaje dotyk za jeden z najlepszych sposobów na przekazanie pozytywnych uczuć drugiej połówce. Podczas majowego weekendu, miłosne uniesienia i intensywne doznania można przenieść także poza granice sypialni. Dobrym pomysłem na wykorzystanie żelu intymnego Durex RealFeel jest zastosowanie podczas… podwodnych szaleństw – nie tylko pod prysznicem, ale także… na łonie natury!