Poduszki Tempur gwarancją dobrego snu

Poduszki Tempur gwarancją dobrego snu

3 lipca 2015 0 przez Blog4Women

bed-890567_640

Wszyscy wiemy, że sen jest bardzo ważny dla każdego z nas. Dzięki odpowiedniej dawce odpoczynku czujemy się zrelaksowani, mamy siłę na przeżycie kolejnego, pracowitego dnia. O dobry i wartościowy sen można zatroszczyć się na kilka sposobów. Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiedni harmonogram snu. Nie można kłaść się zbyt późno, a czas powinien być odpowiednio dopasowany do naszego wieku oraz trybu życia. Jednak to nie zagwarantuje nam relaksującego wypoczynku. Drugim, niezbędnym warunkiem, jest posiadanie odpowiedniego materaca i poduszki.

Nowoczesny materiał Tempur

Tempur to specjalny materiał, wynaleziony i początkowo stosowany jedynie przez NASA. Miał on za zadanie ochronę ciał astronautów przed dużymi obciążeniami w czasie ich podróży oraz pobytu w kosmosie. Po jakimś czasie jednak zorientowano się, że tempur jest tak dobrym tworzywem, iż żal byłoby nie zacząć jego produkcji na szerszą skalę. Sama marka jest znana przede wszystkim z produkowania wysokiej klasy materaców, jednak firma zajmuje się także wytwarzaniem poduszek. Taki zestaw – materac idący w parze z odpowiednio dobraną poduszką – dają niezapomniany relaks, z którego trudno będzie zrezygnować.

Poduszki Tempur

Firma Tempur zdaje sobie sprawę z tego, że każdy człowiek ma inne potrzeby i lubi spać w naprawdę rozmaitych pozycjach. Dlatego stworzyła dwie linie poduszek. Pierwsza nosi nazwę Ergonomiczne Podparcie. Są to poduszki profilowane przeznaczone dla tych osób, które mają swoją ulubioną pozycję snu. Dzięki tym wyrobom będą oni mieli najlepsze z możliwych podparcie nie tylko dla głowy, ale również kręgosłupa. Materiał sam dopasowuje się do ciała, dlatego podpiera je w najbardziej komfortowy sposób.

Wśród poduszek tej linii są takie jak:

  • Tempur Ombracio, dla ludzi, którzy lubią spać na brzuchu,
  • Tempur Original Junior, stworzona z myślą o dzieciach,
  • Tempur Sonata, dla tych, którzy często lubią zmieniać pozycje.

Prócz tego produkowane są też takie poduszki, które zapewnią odpowiednią wygodę i podparcie niezależnie od tego, czy lubimy spać na plecach, czy może na boku. Często bowiem zdarza się tak, że mimo iż zasypiamy, leżąc na boku, to budzimy się w zupełnie innej pozycji – podczas snu nie mamy na to tak naprawdę wpływu, dlatego dobrze jest mieć poduszkę, która dostosuje się do obydwóch pozycji.

Druga linia poduszek Tempur to Klasyczny Komfort. Można je znaleźć na przykład w sklepie internetowym Salon Snu. Te produkty różnią się od swoich poprzedników przede wszystkim kształtem. Przypominają one bowiem tradycyjne poduszki. Mimo tego wciąż zapewniają trwałe podparcie i wysoki poziom wygody podczas snu. Ich zaprojektowane i opatentowane konstrukcje mają za zadanie poprawić komfort snu dzięki redukcji nacisku, który wywołuje dyskomfort. W skład tej linii wchodzą dwie podgrupy: Original oraz Traditional. Prócz podstawowych poduszek o tej nazwie firma produkuje Comfort Cloud, Comfort Sensation, Traditional Breeze oraz Traditional Easy Clean. Każda z nich oczywiście czymś się różni. Dla przykładu poduszka Traditional Easy Clean została wykonana z materiału, który w całości można prać w pralce mechanicznej.

Każda z poduszek Tempur zachowuje kształt przez wiele miesięcy, dzięki czemu można cieszyć się wysoką jakością materiału i spokojnym snem przez wiele nocy. Poduszki Tempur są naprawdę warte swojej ceny.

https://youtu.be/HsZb6qDi994

Więcej na: https://www.youtube.com/channel/UC_NNmOr-9hswLipjd9RLzmg