Panele winylowe ‒ postaw na luksus w swoim domu

Panele winylowe ‒ postaw na luksus w swoim domu

14 marca 2020 0 przez Blog4Women

Remont domu, mieszkania, przeprowadzka ‒ te sytuacje skłaniają nas do przemyśleń na temat, jak powinno wyglądać nowe wnętrze, a także tym, jaki materiał zastosować na podłogę. W końcu posadzka idealna powinna być wytrzymała, łatwa do utrzymania w czystości oraz estetyczna. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem mogą okazać się panele winylowe. Sprawdź, co powinieneś o nich wiedzieć.

Czym są panele winylowe?

Na panele winylowe Częstochowa składa się kilka warstw winylu, które stanowią rdzeń oraz drobno drukowana winylowa warstwa dekoracyjna. Zarówno pod względem wielkości jak wyglądu przypominają standardowe panele.

Panele winylowe – zalety

Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz renomowanym producentom, od których pochodzą, panele winylowe są niezwykle trwałe oraz praktyczne. Ponadto posiadają najwyższe klasy ścieralności. Dzięki tak dużej wytrzymałości na ścieranie można z powodzeniem stosować je w pomieszczeniach, w których panuje wzmożony ruch.

Przypadkowo rozlana woda? Dla paneli winylowych to nie problem. Dzięki ich wodoodporności można z powodzeniem stosować je w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci jak kuchnia czy łazienka.

Panele winylowe są także niezwykle proste w montażu jak i demontażu i nie wymagają użycia dużej ilości narzędzi. Dodatkowo są wyjątkowo ciche i ciepłe, dlatego podczas chodzenia po nich nie słychać charakterystycznych odgłosów stukania. Sprawdzą się także idealnie do ogrzewania podłogowego. 

Ich kolejną niezwykle ważną zaletą jest fakt, że panele winylowe w przeciwieństwie do innych rodzajów podłóg są niezwykle proste do utrzymania w czystości. Wszystko, czego potrzebujesz to mop i delikatny płyn do mycia podłóg!

Panele winylowe ‒ zastosowanie

Panele winylowe są niezwykle uniwersalne, dlatego z powodzeniem możemy stosować je w domach i mieszkaniach jak i pomieszczeniach publicznych, które narażone są na bardzo duże obciążenie ruchem, wilgoć, a także zabrudzenia. To idealne rozwiązanie dla restauracji, barów, biur oraz szkół czy gabinetów lekarskich. 

Więcej informacji oraz pełną ofertę znajdziecie na stronie: https://centrumposadzek.com.pl.