Prezent dla mężczyzny. Co kupić?

Prezent dla mężczyzny. Co kupić?

23 marca 2020 0 przez Blog4Women

Wybór prezentów nigdy nie jest prosty. Każdy człowiek ma indywidualne preferencje i upodobania, co sprawia, że obawiamy się, że wybrany przez nas prezent nie będzie trafiony. W związku z tym warto stawiać na prezenty uniwersalne, ale i takie, które rozbawią, wywołają uśmiech i pozytywne zaskoczenie u osoby obdarowywanej. 

Jaki prezent dla mężczyzny wybrać?

Mimo tego, że z wyborem prezentów dla panów jest troszkę łatwiej, niż dla pań, to wciąż nie jest proste zadanie. Każdy z nas lubi być doceniony. Miło jest poczuć, że prezent, który otrzymujemy nie trafił do nas przypadkiem, dlatego świetnym rozwiązaniem są prezenty personalizowane, które możemy sami zaprojektować. 

  • Grawerowany kufel – jest to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny. Który z panów czasami nie lubi wypić piwa? Możemy zamówić kufel z własnym nadrukiem bądź napisem, który będzie idealnie pasował do danej osoby.
  • Koszulka z nadrukiem – tu także mamy ogromne pole do popisu. Z pewnością dobrze znamy mężczyznę, którego chcemy obdarować, więc bez problemu wybierzemy tekst, który sprawi, że nasz solenizant będzie zadowolony.
  • Skarpetki – może brzmi tradycyjnie, ale jeśli dobrze poszukamy, możemy znaleźć coś naprawdę zabawnego. Jest to dobry pomysł na praktyczny prezent dla mężczyzny. Coraz częściej w ofertach sprzedaży pojawiają się skarpetki „nie do pary”, które wyglądają oryginalnie i zabawnie. Z pewnością trafionym wyborem będą kolorowe skarpetki z oferty Many Mornings, na przykład model GAME OVER.
  • Kubek ze zdjęciem, które przywoła ciepłe wspomnienia – zdjęcie z wakacji, portret ukochanej osoby bądź pamiątka z zabawnego wydarzenia z życia. Taka prosta rzecz – kubek, jeśli nadrukujemy na nim odpowiednie zdjęcie, to poranny rytuał picia kawy może wprawić w pozytywny nastrój na cały dzień!

Śmieszne prezenty dla mężczyzny

Jeżeli mamy do czynienia z mężczyzną, który zna się na żartach i je lubi, możemy poszukać prezentu, który rozbawi do łez. Oto kilka propozycji: 

  • ocieplacz na uszy – wybór jest ogromny. Krokodylki, słoniki, biedronki, króliczki i wiele innych. Co prawda nie mamy pewności, że mężczyzna zechce to nosić, lecz z pewnością widok takiego prezentu wywoła radość.
  • miernik trzeźwości – to zestaw, który działa niemalże jak alkomat. W zestawie znajduje się kluczyk oraz dziurki w kilku rozmiarach. Mężczyzna po wypiciu procentowego trunku będzie mógł sprawdzić, czy może pozwolić sobie na więcej.
  • super prezent stworzony własnoręcznie – do jego wykonania będzie nam potrzebny sporej wielkości karton, coś do pisania i różne słodkości. Część kartonu wypełniamy tekstem, a część – słodkościami. Tutaj możemy puścić wodzę fantazji.

Warto włożyć trochę więcej trudu i zaangażowania w poszukiwaniu prezentów i nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Wówczas nie musimy obawiać się, że prezent będzie kolejnym nudnym gadżetem.