Nowy wymiar rozkoszy dla kobiet!

Nowy wymiar rozkoszy dla kobiet!

22 lipca 2016 0 przez Majka

girl-97088_640 (1)

Czym są kapsułki LibiStim?

LibiStim to nowy i mocny suplement na libido dla kobiet. Jego skład jest całkowicie naturalny, a co za tym idzie produkt jest całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny. Kapsułki gwarantują nowe doznania podczas seksu, będą one jeszcze mocniejsze. Partner będzie zadowolony, ponieważ już zawsze będzie towarzyszyła Ci ochota na igraszki. LibiStim polecany jest również dla kobiet, które stosują tabletki antykoncepcyjne, gdyż niweluje ich skutki uboczne (oziębłość seksualną). Od dziś życie erotyczne przeniesie Cię w inny wymiar! Ważnym działaniem jest także większa czułość w miejscach intymnych, sutki i łechtaczka staną się wrażliwsze, zwiększy się wilgotność pochwy. Mocniejszy i szybszy orgazm to kolejny wspaniały skutek przyjmowania suplementu. LibiStim to najlepszy sposób na udane życie seksualne. Każda kobieta w naturalny sposób może cieszyć się z każdego zbliżenia seksualnego, a co więcej – będzie sama przejawiała ochotę na seks. Wystarczy przyjmować tylko dwie kapsułki dziennie po posiłku, a Twój seks będzie takim o jakim zawsze marzyłaś.

Co znajduje się w składzie suplementu?

Skład suplementu diety jest całkowicie naturalny. Pierwszym ze składników jest Arginina, która jest donatorem tlenku azotu. To właśnie on jest odpowiedzialny za narastanie podniecenia i pożądania u kobiet. Regularne przyjmowanie kapsułek zapewnia polepszenie życia seksualnego. Żeń- szeń to kolejny składnik, który przyśpiesza i wzmacnia orgazm. Pomaga on w rozkurczu naczyń krwionośnych. Trzecim składnikiem jest wyciąg z pestek dyni, który odpowiada za dobry nastrój, pomaga radzić sobie ze stresem. Niestety stresowy styl życia w dzisiejszych czasach ma duży wpływ na jakość życia seksualnego. Zwiększyć ochotę na seks pomoże wyciąg z owoców cytryńca chińskiego, ma on również działanie pomagające zwiększyć kondycję. Czwartym składnikiem jest pieprz Cayenne, który podgrzeje atmosferę w związku. Stymuluje, pobudza i rozgrzewa, uważany jest za afrodyzjak. W połączeniu z pozostałymi składnikami daje spektakularne efekty, jedynym warunkiem jest regularne zażywanie LibiStim.

LibiStim bezpiecznym suplementem diety

Przed dopuszczeniem do sprzedaży kapsułek zostały one przebadane przez najlepszych naukowców. To produkt, który był długo konsultowany, a jego skład bardzo starannie dobierany. LibiStim został zgłoszony przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.