Lanvin Marry Me tym pachnie miłość

Lanvin Marry Me tym pachnie miłość

17 grudnia 2019 0 przez Blog4Women

Czym pachnie miłość? Odpowiedzi na to pytanie przemysł perfumeryjny szuka od wieków. Jednym z tych, którym udało się ją znaleźć, jest paryski dom mody Lanvin. Powstał jeszcze w XIX wieku, dziś swoim klientkom i klientom proponuje zarówno odzież, jak i dodatki i perfumy. Zapach miłości marka zamknęła w obłędnych perfumach Marry Me! Flakoniki z zapachem miłości dedykowane są kobietom. Jakie nuty zapachowe zawierają?

Miłość pachnie optymizmem

Perfum Marry Me! nie można nie polubić. W fikuśnym flakonie zostały zawarte optymistyczne nuty zapachowe dodające energii i wigoru każdej kobiecie. Marka perfumy te dedykuję paniom pełnym życia, szczęśliwym, spontanicznym, które przede wszystkim cenią sobie radość płynącą z miłości, zakochania i uczuciowego spełnienia. Perfumy idealnie spisują się jako zapach na co dzień i mogą stać się niemal drugą skórą. Marry Me! to także perfumy idealne na randkę, ślub czy spotkanie z ukochanym. Delikatne i powabne sprawiają, że ten jedyny w końcu zapyta merry me?

Czym pachnie miłość?

Zapach Marry Me! powstał w 2008 roku. Jest on wodą perfumowaną o wysokiej trwałości i intensywności. Twórcą niezwykłej woni miłości jest Antoine Maisondieu. Opinie o zapachu miłości od Lanvin można przeczytać na https://www.perfumeria.pl/collections/lanvin.

Według marki Lanvin miłość to kompozycja lekkich nut kwiatowych. W nucie głowy wyczuć można gorzką pomarańczę, zmysłową frezję i subtelną brzoskwinię. Dalsze odkrywanie zapachu miłości doprowadzi nas do zmysłowego jaśminu, czarującej róży i karaibskiej magnolii, które ukryły się w nucie serca. Bazę perfum Marry Me! stanowi natomiast piżmo, cedr i ambra, które dodają zapachowi zmysłowości i szczypty elegancji.

W nutach zapachowych perfum Marry Me! utrzymane są też inne kosmetyki do ciała od marki Lanvin m.in. delikatne mleczko do ciała. Komplet tych dwóch kosmetyków jest idealnym prezentem dla niej z okazji rocznicy, walentynek czy zaręczyn.

Lanvin – perfumy dla elegantek

Lanvin to najstarszy dom mody w Paryżu. Jego początki to produkcja kolekcji odzieżowych, głównie identycznych kompletów dla matki i córki. Dziś Lanvin może się pochwalić o wiele szerszym asortymentem. Zachwyt wzbudzają przede wszystkim tworzone przez markę kompozycje zapachowe. Lanvin współpracuje z najlepszymi perfumiarzami takimi jak Andre Fraysse, Francois Robert i Lena Pierottie. Tworzą oni zapachy dla kobiet i dla mężczyzn, które wyróżniają się energią i wigorem, a jednocześnie nie zapominając o paryskiej elegancji. Po perfumy Lanvin sięgają kobiety na całym świecie, również te znane z pierwszych stron gazet i szklanych ekranów.