Lanvin Marry Me tym pachnie miłość

Lanvin Marry Me tym pachnie miłość

17 grudnia 2019 Wyłączono przez Blog4Women

Czym pachnie miłość? Odpowiedzi na to pytanie przemysł perfumeryjny szuka od wieków. Jednym z tych, którym udało się ją znaleźć, jest paryski dom mody Lanvin. Powstał jeszcze w XIX wieku, dziś swoim klientkom i klientom proponuje zarówno odzież, jak i dodatki i perfumy. Zapach miłości marka zamknęła w obłędnych perfumach Marry Me! Flakoniki z zapachem miłości dedykowane są kobietom. Jakie nuty zapachowe zawierają?

Miłość pachnie optymizmem

Perfum Marry Me! nie można nie polubić. W fikuśnym flakonie zostały zawarte optymistyczne nuty zapachowe dodające energii i wigoru każdej kobiecie. Marka perfumy te dedykuję paniom pełnym życia, szczęśliwym, spontanicznym, które przede wszystkim cenią sobie radość płynącą z miłości, zakochania i uczuciowego spełnienia. Perfumy idealnie spisują się jako zapach na co dzień i mogą stać się niemal drugą skórą. Marry Me! to także perfumy idealne na randkę, ślub czy spotkanie z ukochanym. Delikatne i powabne sprawiają, że ten jedyny w końcu zapyta merry me?

Czym pachnie miłość?

Zapach Marry Me! powstał w 2008 roku. Jest on wodą perfumowaną o wysokiej trwałości i intensywności. Twórcą niezwykłej woni miłości jest Antoine Maisondieu. Opinie o zapachu miłości od Lanvin można przeczytać na https://www.perfumeria.pl/collections/lanvin.

Według marki Lanvin miłość to kompozycja lekkich nut kwiatowych. W nucie głowy wyczuć można gorzką pomarańczę, zmysłową frezję i subtelną brzoskwinię. Dalsze odkrywanie zapachu miłości doprowadzi nas do zmysłowego jaśminu, czarującej róży i karaibskiej magnolii, które ukryły się w nucie serca. Bazę perfum Marry Me! stanowi natomiast piżmo, cedr i ambra, które dodają zapachowi zmysłowości i szczypty elegancji.

W nutach zapachowych perfum Marry Me! utrzymane są też inne kosmetyki do ciała od marki Lanvin m.in. delikatne mleczko do ciała. Komplet tych dwóch kosmetyków jest idealnym prezentem dla niej z okazji rocznicy, walentynek czy zaręczyn.

Lanvin – perfumy dla elegantek

Lanvin to najstarszy dom mody w Paryżu. Jego początki to produkcja kolekcji odzieżowych, głównie identycznych kompletów dla matki i córki. Dziś Lanvin może się pochwalić o wiele szerszym asortymentem. Zachwyt wzbudzają przede wszystkim tworzone przez markę kompozycje zapachowe. Lanvin współpracuje z najlepszymi perfumiarzami takimi jak Andre Fraysse, Francois Robert i Lena Pierottie. Tworzą oni zapachy dla kobiet i dla mężczyzn, które wyróżniają się energią i wigorem, a jednocześnie nie zapominając o paryskiej elegancji. Po perfumy Lanvin sięgają kobiety na całym świecie, również te znane z pierwszych stron gazet i szklanych ekranów.