Jak sprawić mężowi przyjemność? Wybieramy upominek dla drugiej połówki

Jak sprawić mężowi przyjemność? Wybieramy upominek dla drugiej połówki

28 października 2016 0 przez Majka

doneprezent4

Urodziny, a może Dzień Chłopaka? Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie albo Walentynki? Jeżeli nie masz jeszcze upominku dla swojego męża, warto zacząć rozglądać się za czymś interesującym. Na co zwrócić uwagę?

Dobrym pomysłem na prezent dla męża będzie taki, który będzie przede wszystkim dopasowany – powinien sprawiać przyjemność i być także pamiątką. Do wyboru masz wobec tego upominki o charakterze uniwersalnym, które po prostu mogą spodobać się każdemu mężczyźnie, ale również możesz kupić dla niego to, czym interesuje się najbardziej, o czym od dawna marzy. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji!

Galanteria skórzana

To jeden z wszechstronnych upominków – można wybrać skórzany portfel, etui na karty czy też pasek skórzany lub dobrej jakości teczkę do pracy. W sprzedaży dostępna jest także galanteria personalizowana, na przykład portfele tłoczone z imieniem i nazwiskiem posiadacza czy jego inicjałami. Można kupić je w sklepie mygiftdna.pl.

Personalizowany kufel

To propozycja dla lubiących piwo. Personalizowany kufel może być wykończony specjalnym grawerunkiem lub zawierać zdjęcie. Zimne piwo z niego na pewno będzie smakowało jeszcze lepiej!

Skok ze spadochronem w tandemie

To z kolei propozycja, która kosztuje dość dużo, ponieważ za skok trzeba zapłacić od 500 do 900 złotych, ale to też niesamowite przeżycie. Skok w tandemie nie wymaga wcześniejszych przygotowań i może wziąć w nim udział praktycznie każdy. Naprawdę warto!

Multitool lub scyzoryk

Gdy twój mąż nie ma jeszcze takiego uniwersalnego narzędzia, w takim przypadku warto sprawić mu je w prezencie. W sprzedaży dostępne są różnorodne modele mutlitooli oraz scyzoryków, także z możliwością personalizacji samego narzędzia czy jego etui. Takie gadżety można kupić też w sklepie mygiftdna.pl.

Gra planszowa

To kapitalna propozycja na upominek dla całej rodziny. W sprzedaży znajduje się dużo gier planszowych – zarówno tak klasyczne jak Monopoly czy Scrabble, jak i również mniej znanych, na przykład gry RPG.