Jak skutecznie pozbyć się blizn lub nadmiernego owłosienia?

Jak skutecznie pozbyć się blizn lub nadmiernego owłosienia?

27 października 2016 0 przez Majka

5811cfe9b3a37

Jeszcze dwadzieścia lat temu większość niedoskonałości skóry była czymś, do czego musieliśmy się po prostu przyzwyczaić. Nie istniały jakiekolwiek techniki regeneracji uszkodzonej – choćby tylko nieznacznie – partii ciała.

Dzisiejsza medycyna zna jednak metody, o których do niedawna nikomu się nawet nie śniło: za pomocą prostych, nieinwazyjnych zabiegów specjaliści potrafią sprawić, że dla wielu mężczyzn i kobiet (zwłaszcza kobiet, rzecz jasna) świat znowu odzyskuje jasne kolory. Aby przekonać się, jakie dobrodziejstwa na nas w tym zakresie czekają, wystarczy wpisać w internetowej wyszukiwarce hasło w rodzaju: „usuwanie naczynek krakow”. Naszym oczom ukaże się natychmiast ogromna ilość stron internetowych, oferujących daną usługę na atrakcyjnych warunkach cenowych. Proces usuwania naczynek reklamowany jest jako precyzyjny, skuteczny i niemal bezbolesny – każda pani, która czuje dyskomfort na myśl o obecnych na jej cerze „pajączkach”, powinna więc rozważyć możliwość poddania się takiemu zabiegowi. Ceny za tę usługę kształtują się różnie, w zależności od typu lasera, jaki zostanie użyty do usunięcia naczynek, oraz renomy danego gabinetu. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że lepiej wyłożyć jednorazowo trochę pieniędzy, by potem znowu móc w pełni cieszyć się życiem, niż zamartwiać się w nieskończoność niedoskonałością naszego wyglądu.

Dokładnie to samo dotyczy aktywności opisywanej w wyszukiwarkach jako „depilacja laserowa Kraków” czy też „usuwanie blizn Kraków”. Sprawdź ofertę laserowego usuwanie blizn w salonie J’adore Instytut. Wszystkie te zabiegi stawiają sobie za cel przywrócenie pacjentce czy pacjentowi komfortu codziennego funkcjonowania w społeczeństwie. Dotyczy to zwłaszcza depilacji laserowej: zabiegu w gruncie rzeczy niezbyt przyjemnego (każda pani, która kiedykolwiek go na sobie testowała, wie doskonale, że ten ból to nie przelewki), ale wpływającego dodatnio na jakość życia. Efekty depilacji są trwałe – utrzymują się do końca życia pacjenta na poziomie kilkudziesięciu procent – oraz widoczne bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Pewnym minusem całego procesu jest jedynie to, że dla optymalnego efektu trzeba go wykonywać seriami: innymi słowy, zabieg powinien być powtarzany kilkakrotnie, w równych odstępach czasu. Zachowanie tej procedury w sposób zauważalny redukuje niechciane owłosienie. Jak zostało nadmienione wcześniej, depilacja laserowa nie zalicza się do doświadczeń najprzyjemniejszych, ale istnieją pewne szczególne wskazania do jej wykonania (np. hirsutyzm – zaburzenie hormonalne polegające na nadmiernej ilości owłosienia).

Nie da się zaprzeczyć, iż zabiegi z wykorzystaniem precyzyjnego lasera nie są najtańsze – w dodatku raczej nie możemy tutaj liczyć na dofinansowanie ze źródeł Narodowego Funduszu Zdrowia. Warto jednak chyba wydać trochę pieniędzy po to, by zapewnić sobie poczucie komfortu i odzyskać radość życia. Takie postawienie sprawy zgadza się całkowicie z tym, co mówią po zabiegach zadowolone klientki.