Jak skutecznie pozbyć się blizn lub nadmiernego owłosienia?

Jak skutecznie pozbyć się blizn lub nadmiernego owłosienia?

27 października 2016 Wyłączono przez Majka

5811cfe9b3a37

Jeszcze dwadzieścia lat temu większość niedoskonałości skóry była czymś, do czego musieliśmy się po prostu przyzwyczaić. Nie istniały jakiekolwiek techniki regeneracji uszkodzonej – choćby tylko nieznacznie – partii ciała.

Dzisiejsza medycyna zna jednak metody, o których do niedawna nikomu się nawet nie śniło: za pomocą prostych, nieinwazyjnych zabiegów specjaliści potrafią sprawić, że dla wielu mężczyzn i kobiet (zwłaszcza kobiet, rzecz jasna) świat znowu odzyskuje jasne kolory. Aby przekonać się, jakie dobrodziejstwa na nas w tym zakresie czekają, wystarczy wpisać w internetowej wyszukiwarce hasło w rodzaju: „usuwanie naczynek krakow”. Naszym oczom ukaże się natychmiast ogromna ilość stron internetowych, oferujących daną usługę na atrakcyjnych warunkach cenowych. Proces usuwania naczynek reklamowany jest jako precyzyjny, skuteczny i niemal bezbolesny – każda pani, która czuje dyskomfort na myśl o obecnych na jej cerze „pajączkach”, powinna więc rozważyć możliwość poddania się takiemu zabiegowi. Ceny za tę usługę kształtują się różnie, w zależności od typu lasera, jaki zostanie użyty do usunięcia naczynek, oraz renomy danego gabinetu. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że lepiej wyłożyć jednorazowo trochę pieniędzy, by potem znowu móc w pełni cieszyć się życiem, niż zamartwiać się w nieskończoność niedoskonałością naszego wyglądu.

Dokładnie to samo dotyczy aktywności opisywanej w wyszukiwarkach jako „depilacja laserowa Kraków” czy też „usuwanie blizn Kraków”. Sprawdź ofertę laserowego usuwanie blizn w salonie J’adore Instytut. Wszystkie te zabiegi stawiają sobie za cel przywrócenie pacjentce czy pacjentowi komfortu codziennego funkcjonowania w społeczeństwie. Dotyczy to zwłaszcza depilacji laserowej: zabiegu w gruncie rzeczy niezbyt przyjemnego (każda pani, która kiedykolwiek go na sobie testowała, wie doskonale, że ten ból to nie przelewki), ale wpływającego dodatnio na jakość życia. Efekty depilacji są trwałe – utrzymują się do końca życia pacjenta na poziomie kilkudziesięciu procent – oraz widoczne bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Pewnym minusem całego procesu jest jedynie to, że dla optymalnego efektu trzeba go wykonywać seriami: innymi słowy, zabieg powinien być powtarzany kilkakrotnie, w równych odstępach czasu. Zachowanie tej procedury w sposób zauważalny redukuje niechciane owłosienie. Jak zostało nadmienione wcześniej, depilacja laserowa nie zalicza się do doświadczeń najprzyjemniejszych, ale istnieją pewne szczególne wskazania do jej wykonania (np. hirsutyzm – zaburzenie hormonalne polegające na nadmiernej ilości owłosienia).

Nie da się zaprzeczyć, iż zabiegi z wykorzystaniem precyzyjnego lasera nie są najtańsze – w dodatku raczej nie możemy tutaj liczyć na dofinansowanie ze źródeł Narodowego Funduszu Zdrowia. Warto jednak chyba wydać trochę pieniędzy po to, by zapewnić sobie poczucie komfortu i odzyskać radość życia. Takie postawienie sprawy zgadza się całkowicie z tym, co mówią po zabiegach zadowolone klientki.