Grzybobranie – kozaki

Grzybobranie – kozaki

3 listopada 2016 0 przez Majka

girl-923101_640

Oczywiście, nie mamy na myśli prawdziwych grzybów, a kozaki zimowe. Zobacz jakie trendy obowiązują w tym sezonie.

Do lasu

Prawdziwy sezon grzybowy już trwa w najlepsze, a co w tym czasie dzieje się na wybiegach? Kolejny sezon to i kolejne trendy, z którymi koniecznie musisz się zapoznać, by kupić stylowe buty na nadchodzącą zimę. Moda z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych zostaje z nami, no może nie całkowicie, ale jakieś jej drobne akcenty da się zauważyć w obecnych trendach. Projektanci nadal inspirują się tendencjami z poprzednich lat i jak widać, dobrze im to wychodzi. Nadal pozostają u łask buty typu glany czy tak modne teraz kozaki sięgające okolicy ud. Jednak znalazło się też miejsce na nowości. Jak to mawiają, grzybiarze do lasu po grzyby, a my do galerii po kozaki. Do dzieła!

Kozakobranie

Popularne są teraz kozaki w szpic, muszkieterki, aksamitne czy metaliczne. Ale jakie wybrać żeby nie dać się zwariować? Przede wszystkim postaw na wygodę i ciepło. Już minęły te czasy, kiedy kobiety wolały wyglądać jak gwiazdy z plotkarskich czasopism i marznąć niż ubrać się w puch i nie narzekać na panujący mróz. Teraz wszystko jest dozwolone, moda pozwala nam wykreować swój indywidualny styl i gust. Niesmak na widok kobiety w kozakach z pomponami, czy kurtce trzy razy większej od niej minął. Jak już wiadomo rządzą muszkieterki, czyli kozaczki nad kolana, które pozwalają nam założyć krótszą spódniczkę czy kurtkę. Nogi to bardzo ważna część ciała i to przez ich zmarznięcie najczęściej się przeziębiamy. Dlatego kupując kozaki długie będziesz miała pewność, że nie zmarzniesz i zaprezentujesz się w modnych butach – przyjemne z pożytecznym.

Czarny kot

Mała czarna to nieodłączny element kobiecej garderoby. Tak samo jak z kozaczkami. To właśnie kozaki czarne są teraz na topie, dlatego kupując je masz pewność, że będziesz modna i stylowa. Mimo tego, że to bardzo żałobny kolor możesz eksperymentować z fasonami tego obuwia. Mogą być w szpic, aksamitne czy niewiarygodnie wysokie. Wszystko zależy od Ciebie i od Twojego indywidualnego gustu. Leć na kozakobranie i zdobądź te jedyne i niepowtarzalne perełki na nadchodzącą zimę. Postaw na ciepło i wygodę!