Czas na manicure!

Czas na manicure!

27 maja 2016 0 przez Majka

expocosmetica-1312208_640

Pomyśl sobie, siedzisz w pokoju, może czytasz książkę i nie możesz oderwać się od lektury, bo jest tak niesamowicie fascynująca.

A może ćwiczysz, biegasz wieczorem w parku, chłoniesz chłodne powietrze, cieszysz się nadchodzącą nocą. Może spędzasz czas z rodziną, mężem, mamą, tatą, siostrą, bratem, ukochanym chłopakiem, przyjacielem bądź przyjaciółką. Pewnie śmiejecie się z jakiegoś żartu, jednocześnie grając w jakąś grę planszową, która jest świetna, intrygująca, rozwijająca wiele umiejętności. Może właśnie tańczysz i jesteś nabuzowana masą endorfin. Może robisz zdjęcia, czekasz na odpowiedni moment, aby nacisnąć przycisk aparatu i zrobić „pstryk”. Aby później te czyste pliki, które zrobiłaś, obrobić w swoim ulubionym programie do obróbki zdjęć.

Może w tej chwili piszesz wiersz i zastanawiasz się nad słusznością słowa, które chcesz użyć, a może piszesz książkę na starej maszynie, wyciągasz za kark ze swojej głowy interesujące postaci i tajemnicze wydarzenie. Czasem coś nie idzie po twojej myśli i obok twojego ramienia pojawia się coraz to większa kupka zmiętego papieru, którym chwilę wcześniej ze złością, rzucałaś o ścianę. Jednak kiedy to zrobiłaś, od razu uświadomiłaś sobie, że nie powinnaś tak postąpić, więc wstałaś, zebrałaś kulki papieru i położyłaś obok siebie na długim mahoniowym biurku. Zrobiłaś to, bo pomyślałaś sobie, że jak spojrzysz jutro na te kartki, to może okaże się, że wcale nie są złe, jak dzień wcześniej wyglądały.

Może właśnie jesteś w pracy i odliczasz minuty do końca swojej zmiany albo wcale nie odliczasz czasu, bo ubóstwiasz swoją pracę i za nic w świecie nie chcesz jej zamienić na inną. To właśnie ona sprawia, że czujesz się bardzo szczęśliwa, ponieważ robisz to, co kochasz. Może jesteś na pierwszej randce i właśnie nad stolikiem z czerwoną różą w wazonie łapiesz potencjalnego ukochanego za dłoń. Zerkasz w jego równie przenikliwe oczy. A może siedzisz na bardzo nudnej imprezie i chcesz jak najszybciej się z niej ulotnić. Może właśnie siadłaś przy pięknie przygotowanym stole z równie przystojnym mężczyzną. Przyszliście razem na ślub bliskiej ci osoby i czujesz się fantastycznie.

We wszystkich tych przypadkach wyglądasz fantastycznie. Każda kobieta patrzy na ciebie z zazdrością, a każdy mężczyzna z zainteresowaniem. A wiesz, co jest twoim sekretem? Twoje niesamowite paznokcie! Ten niewiarygodnie przepiękny manicure. Jak dobrze, że sobie go podarowałaś! Tak trzymaj!