W jaki sposób poprawić męskie libido?

W jaki sposób poprawić męskie libido?

30 maja 2016 0 przez Majka

pair-707506_640

Libido, czyli popęd seksualny to siła, która napędza życie mężczyzny i kobiety. Gdy męskie libido spada, wpędza każdego mężczyznę w zakłopotanie i wywołuje lęk przed zbliżeniem, powodując niskie poczucie wartości i problemy w związku. Niestety coraz więcej mężczyzn skarży się na zaburzenia libido, powodujące mniejsze zainteresowanie seksem, i wiele problemów z tym związanych. Spadek libido u mężczyzn pogarsza jakość wrażeń seksualnych i powoduje problemy z erekcją. Bez obaw, w dość prosty i szybki sposób możecie pomóc swojemu mężczyźnie odzyskać zapał do łóżkowych igraszek.

Aktywność i suplementacja

Winowajcą niskiego libido najczęściej jest tryb życia, czyli ciągły stres, przepracowanie, nadwaga, palenie papierosów, brak sportu oraz zła dieta. Wystarczy popracować nad zmianą nawyków, a już w krótkim czasie można zauważyć rosnącą ochotę na seks i mocniejsze doznania. Zachęcajmy swojego mężczyznę do aktywnego wypoczynku i ćwiczeń fizycznych. Spada waga, poprawia się krążenie i wzrasta poziom testosteronu. Podobnie dzieje się w przypadku porzucenia nałogów oraz przy odpowiedniej diecie, bogatej w kwasy omega 3, cynk oraz selen. Nieocenione są tu suplementy diety zwiększające libido i potęgujące doznania erotyczne, które możecie znaleźć na stronie http://erozkosz.pl/penistim.

Afrodyzjaki

Naturalne afrodyzjaki w postaci jedzenia, ale nie tylko, to kolejny, ważny element wspomagający odbudowę męskiego libido. Kolacja we dwoje przy zapachu waniliowych świec, zwieńczona masażem przy muzyce relaksacyjnej przyniesie pożądane rezultaty. Ponadto wspólne spacery w słońcu i regularne jedzenie bananów, migdałów, pestek dyni, ryb, owoców morza oraz nabiału, przynoszą spektakularne efekty. Namawiajmy również naszego mężczyznę na wspólne seanse przy filmach o miłości, dotykajmy go częściej i bądźmy dla niego czułe, to go odpręży i podniesie poziom męskich hormonów.

Pozbądź się rutyny

Rutyna potrafi zniweczyć wszystkie starania. Dlatego nie bójmy się jej przełamać dzięki szerokiej palecie możliwości rozbudzających pożądanie. Warto się przełamać i spróbować nowych pozycji. Kusząco działa bielizna erotyczna oraz wcielanie się w różne role. Aromatyczne olejki do masażu i lampka czerwonego wina podsycą doznania. Najlepiej wiecie, na co się zdecydować, by zaskoczyć swojego partnera i zwiększyć jego apetyt na seks.

Wysoki poziom libido daje radość, satysfakcję i dostarcza wielu wrażeń podczas seksu, czyniąc noce z naszym partnerem niezapomnianym przeżyciem. Warto dbać o to każdego dnia, by podnosić temperaturę związku. Wysokie libido u mężczyzny, to powód do dumy nie tylko dla niego samego, ale również dla nas, kobiet.