4 kroki do modnego wnętrza

4 kroki do modnego wnętrza

12 kwietnia 2020 0 przez Blog4Women

Marzysz o modnym wnętrzu? Czas spełnić to marzenie! Piękne i stylowe wnętrze może być na wyciągnięcie ręki. Nie zawsze wiąże się to z wysokimi kosztami. Przede wszystkim liczy się umiejętność łączenia ze sobą odpowiednich dodatków i wybierania we wnętrzu takich elementów, które są aktualnie na topie. Oto 4 kroki, dzięki którym odmienisz swój dom bądź mieszkanie!

Postaw na kolor!

Neutralne kolory zawsze są w modzie, ale jeżeli marzysz o tym, by Twoje pomieszczenie było urządzone zgodnie z najnowszymi trendami – sprawdź, jaki odcień jest aktualnie kolorem roku! Wybierają go specjaliści od urządzania wnętrz, a dodatkowo – w tym czasie pojawia się on w przeróżnych, wnętrzarskich magazynach i łatwiej jest zainspirować się wybraną aranżacją.

Koniec z nudnymi odcieniami szarości czy bieli. Odrobina koloru – choćby miała pojawić się tylko na jednej ścianie – zawsze wprowadzi do pomieszczenia coś świeżego i nowego. Ponadto – przemalowanie jednej ściany wcale nie jest tak kosztowne. Zazwyczaj wystarczy zakup niewielkiego opakowania farby. Taka zmiana zajmie zaledwie kilka godzin, a efekt jest tego wart.

Eklektyczne wnętrze

Czy można łączyć ze sobą elementy z różnych stylów? Jak najbardziej! Takie wnętrza najczęściej zwane są eklektycznymi. W jednym pomieszczeniu można znaleźć nowoczesne gablotki, szklane stoliki, ale także industrialne regały, czy mięciutkie, naturalne narzuty kojarzące się ze stylem boho. Interpretacja jest dowolna, a ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia. 

Wybierz nietypową posadzkę

Jeżeli chcesz postawić na większą zmianę, niż tylko przemalowanie ściany – całkowicie zmień wygląd podłogi. Niech proste, niewyróżniające się panele zastąpi posadzka żywiczna. Dzięki niej wnętrze będzie wydawało się większe, ponieważ błyszcząca tafla idealne odbija zastane światło. Pokój wydaje się większy, a stojące w pomieszczeniu meble przyciągają uwagę. Posadzka żywiczna jest bardzo trwała i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Zyskasz nie tylko modne wnętrze, ale także – praktyczne. 

Więcej informacji o posadzkach żywicznych znajdziesz na stronie: https://centrumposadzek.com.pl