Zmysłowa bielizna damska

Zmysłowa bielizna damska

13 marca 2018 0 przez Blog4Women

people-3070630_1280Kobieta chce czuć się wyjątkowo nie tylko przy różnych uroczystościach, ale także w sytuacjach bardzo intymnych. Zmysłowa bielizna nadaje życiu seksualnemu pary nieco pikanterii i innego smaku. Pobudza również wyobraźnię kochanków, dzięki czemu stosunek jest bardziej intensywny.

Bielizna damska ma różne wzory, kolory i kompozycje. Wszystko zależy od wyobraźni oraz potrzeb kobiety ją noszącej. Polki z każdym rokiem stają się coraz bardziej odważne, mają lepsze zdanie na swój temat i chętniej eksperymentują w sypialni. Stąd częściej sięgają po odważną, wręcz wyzywającą bieliznę. Na co najczęściej się decydujemy?

Stringi czy figi?

Kobiety bardziej świadome swojego ciała, ceniące sobie dyskretną bieliznę, która potrafi pobudzi męskie zmysły, zdecydują się na stringi. Ten prosty fason sprawdza się nie tylko wizualnie, ale i w kwestii komfortu. Stringi nie obciskają i prezentują się naprawdę wyjątkowo, zwłaszcza w odpowiednim zestawie z gorsetem lub/i biustonoszem. Współczesne modele są dużo wygodniejsze, niż jeszcze kilka lat temu.

Figi są bardziej klasyczne. Właściwie ten rodzaj bielizny ma w szafie każda kobieta bez względu na wiek czy upodobania seksualne. Figi są uniwersalne i pasują do wielu rodzajów ubrań. Zwłaszcza u pań w średnim i starszym wieku cieszą się one dużą popularnością.

Właściwie wszystko zależy od rodzaju wkładanej garderoby oraz tego, czy dana bielizna faktycznie pasuje. W przypadku prześwitujących strojów raczej proponowane są stringi, gdyż wyglądają estetyczniej i się nie odcinają. Przy nieco mniej wyzywających i opiętych rzeczach można wkładać figi.

Gorsety wracają do sypialni

Gorsety to ten rodzaj bielizny damskiej, który połączony z pończochami i szpilkami powoduje pobudzenie męskiej wyobraźni. Nie dość, że kobieta wygląda zmysłowo i pociągająco, to jeszcze do tego, podkreślając swoje walory, wzbudza męski podziw. Dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na wkładanie różnego rodzaju gorsetów podkreślających talię czy biust tak, aby eksponować swoje największe atuty.

To właśnie gorsety dodają bardzo dużo pikanterii do sypialni pary kochanków. Odpowiednia bielizna w dobrze przemyślanym kolorze nie tylko wzmaga potencję u panów, ale również pobudza pewność siebie u pań.

Jak to jest z tym body?

Body jest przez wielu wciąż niedoceniane. Obecnie wciąż wzbudza męski podziw, zwłaszcza, że dla wielu wiąże się nierozerwalnie z elegancją i zmysłowością. Chociaż nie odkrywają za dużo ciała, to mocno oddziałują na męską wyobraźnię. Pomimo iż dla wielu pań ten rodzaj bielizny jest bardzo skromny i wręcz zbyt konserwatywny, to dla innych jest wygodny i równie atrakcyjny.

W tym przypadku duże znaczenie ma sylwetka kobiety noszącej body. U jednych wygląda zniewalająco i bardzo elegancko. Natomiast u innych – bywa zbyt szerokie bądź pogrubiające. Stąd tak duża dezorientacja związana z tym rodzajem bielizny. Body to specyficzna część garderoby, która nie pasuje każdemu, a sama w sobie jest atrakcyjna i intrygująca.

Kolekcja zmysłowej bielizny w esensa.pl przeznaczona jest dla wymagających, jak i początkujących wielbicielek intymnej części garderoby. Wszystko zależy od potrzeb oraz pomysłowości kochanków.