Wszystko co musisz wiedzieć o manicure hybrydowym

Wszystko co musisz wiedzieć o manicure hybrydowym

25 stycznia 2017 0 przez Majka

feet-931921_640Szukasz idealnego lakieru do paznokci? Chcesz by utrzymywał się długo i prezentował pięknie? Lepiej nie mogłaś trafić!

Dzisiaj opowiemy Ci o lakierach hybrydowych i stylizacjach paznokci z ich użyciem. Ten rodzaj emalii dedykujemy nie tylko do manicure, świetnie wygląda również na paznokciach u stóp. Ale czy na pewno jest bezpieczny? Jaki lakier hybrydowy będzie najlepszy dla Twoich paznokci? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w dzisiejszym artykule.

Lakiery hybrydowe – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Paznokcie hybrydowe są bardzo modne. Czy ten rodzaj manicure jest bezpieczny? Oczywiście, że tak! Po pierwsze, dlatego że kosmetyczka nie musi piłować płytki paznokcia by nałożyć emalię. Po drugie, są w formie lekkiego żelu, więc trzymają się aż dwa tygodnie. Po trzecie, szybko schną i od razu po takiej manicurowej sesji możesz włożyć swoje rękawiczki lub umyć ręce. Po czwarte, paznokcie szybko się maluje tym lakierem i w dodatku nie odcina się im dopływu powietrza. Co jeszcze czyni hybrydę tak wyjątkową i przede wszystkim modną?

Hybryda to żel, który ma zastąpić sztuczne paznokcie lub szkodliwe żele, które nakładane są by zwiększyć długość płytki paznokcia lub zakryć niedoskonałości i przedłużyć czas między kolejnym malowaniem. Jednak ten rodzaj manicure – czy to żelowy czy ten pod postacią sztucznych tipsów – ma same wady. Jakie? Po pierwsze, spiłowanie płytki paznokcia skutkuje zniszczeniem naturalnej bariery ochronnej. Po drugie, ściąganie żelu jest bolesne i trwa bardzo długo. Po trzecie, paznokcie po tym typie manicure’u są w opłakanym stanie i potrzeba wielu tygodni, a czasami nawet miesięcy na ich regenerację.

A jak to jest w przypadku manicure i pedicure hybrydowego? Lakiery hybrydowe mają delikatną i lekką konsystencję. Nakłada się je szybko i nie niszczą naturalnej bariery ochronnej paznokci. Jeżeli kolor nam się znudzi, wystarczy go zmyć specjalnym zmywaczem z dodatkiem acetonu. Co najważniejsze, nie niszczą paznokci tak jak dotąd popularny zwykły żel.

Gdzie udać się na taki manicure?

Wykonanie w domu manicure’u czy pedicure’u hybrydowego jest trudne i wymaga specjalnego sprzętu. Dlatego warto na początku udać się do stylistki paznokci, by zobaczyć jak ona to robi i zdobyć trochę praktyki. Nie wiesz gdzie ją znaleźć? Poszukaj tutaj: http://easynails.pl/warszawa-centrum/manicure-i-pedicure-hybrydowy/