Ubierz się w słońce!

Ubierz się w słońce!

4 sierpnia 2018 Wyłączono przez Blog4Women

Słońce, błękit nieba, urlop, odpoczynek… To skojarzenia najpiękniej przedstawiające urok wspaniałego wakacyjnego czasu. Ale wakacje kojarzą się jeszcze z czymś… Z sukienkami! To one stanowią nieodzowny element letnich wesel, pobytu na plaży, wieczornych imprez czy spacerów.

Sukienkowy szał

Gdziekolwiek nie spojrzymy – sukienki. Proste, koronkowe, ażurowe, bawełniane czy przewiewne. Niezależnie od tego, jakiego fasonu czy koloru szukamy, doskonale wiemy, że znajdziemy nie jedną, lecz co najmniej dziesięć różnych sukienek. W sezonie wiosenno-letnim to przymierzalnia staje się naszym drugim domem. To tam spędzamy godziny w poszukiwaniu odpowiednio układającej się na naszym ciele kreacji, w której wybierzemy się na zwykły spacer, kolację z ukochanym, wyczekiwany urlop, spotkanie służbowe czy – a może przede wszystkim – ślub i wesele. Co tu dużo mówić – czujemy się w nich jak boginie. Istne szaleństwo? Moda? Wygoda? Elegancja?

Do wyboru, do koloru

Mimo że częściej wolimy wychodzić z domu i eksplorować galerie handlowe, a w nich markowe sklepy z odzieżą, nie da się ukryć, że przeglądanie stron sklepów internetowych to nasza druga natura. Niczym lwice przeszukujemy modne nowości i bestsellery, aby trafić na trop i znaleźć sukienki odpowiednie na każdą okazję. Do wyboru, do koloru – sklepy z sukienkami mają bogatą ofertę, dzięki temu z pewnością nie „wyjdziemy” z nich z pustymi rękami (choć z uszczuplonym stanem konta jak najbardziej). Jak to mówią, „co się raz zobaczyło, tego się już nie odzobaczy” – pamiętajmy jednak o tym, by dokonywać rozsądnych wyborów.

Daj mi tę noc, tę jedną noc!

Niektóre z nas mają wymagania, którym niejeden sklep nie jest w stanie sprostać. Warto jednak nieco odpuścić i rozejrzeć się wśród tego, co znajduje się na wyciągnięcie ręki. Na popołudniowy spacer i pobyt na plaży idealna będzie oczywiście luźna, przewiewna sukienka na lato, a co założyć na wieczorowe wyjście? Oprócz małej czarnej do wyboru mamy także sukienkę hiszpankę – zarówno koronkową, jak i kwiecistą. Dekolt carmen z pewnością doda nam uroku i uwydatni nasze pełne ramiona, a falbany przy rękawach sprawią, że poczujemy się jak królowe.