Sposób na kształtne piersi bez ingerencji skalpela

Sposób na kształtne piersi bez ingerencji skalpela

15 czerwca 2015 Wyłączono przez Virtu

biust
Idealny kształt piersi jest marzeniem każdej kobiety. Dla uzyskania ponętnych kształtów wiele z nich decyduje się na inwazyjne zabiegi wszczepiania implantów piersiowych. Tymczasem istnieje alternatywa dla zabiegów chirurgicznych – AQUAFILLING® BODYLINE™. Powiększanie biustu jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne.

Bezpieczeństwo

AQUAFILLING® BODYLINE™ to preparat składający się w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Jego żelowa formuła ułatwia aplikację i minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu. Wykorzystując znieczulenie miejscowe lekarz podaje preparat do tkanek miękkich za pomocą specjalnej igły lub kaniuli. Zabieg trwa około 1,5 godziny.

Pewność

AQUAFILLING® BODYLINE™ przywraca pewność siebie. Pozwala zwiększyć objętość piersi i poprawić ich kształt. Jest także remedium na powstałe po innych zabiegach ubytki i defekty piersi, m.in ich asymetrię. – mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Wielkim atutem zabiegu jest fakt, że pacjentka może wrócić do codziennych aktywności zaledwie 1-2 dni po wprowadzeniu preparatu w miejsca poddane terapii. – dodaje.

Skuteczność

Efekty zabiegu AQUAFILLING® BODYLINE™ utrzymują się nawet 5 lat. Preparat jest niewyczuwalny w dotyku, niewidoczne są także kontury w miejscach, w których został wstrzyknięty. Dzięki temu może konkurować z bardziej inwazyjnymi zabiegami powiększania piersi z wykorzystaniem implantów.