Sposób na kształtne piersi bez ingerencji skalpela

Sposób na kształtne piersi bez ingerencji skalpela

15 czerwca 2015 0 przez Virtu

biust
Idealny kształt piersi jest marzeniem każdej kobiety. Dla uzyskania ponętnych kształtów wiele z nich decyduje się na inwazyjne zabiegi wszczepiania implantów piersiowych. Tymczasem istnieje alternatywa dla zabiegów chirurgicznych – AQUAFILLING® BODYLINE™. Powiększanie biustu jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne.

Bezpieczeństwo

AQUAFILLING® BODYLINE™ to preparat składający się w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Jego żelowa formuła ułatwia aplikację i minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu. Wykorzystując znieczulenie miejscowe lekarz podaje preparat do tkanek miękkich za pomocą specjalnej igły lub kaniuli. Zabieg trwa około 1,5 godziny.

Pewność

AQUAFILLING® BODYLINE™ przywraca pewność siebie. Pozwala zwiększyć objętość piersi i poprawić ich kształt. Jest także remedium na powstałe po innych zabiegach ubytki i defekty piersi, m.in ich asymetrię. – mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Wielkim atutem zabiegu jest fakt, że pacjentka może wrócić do codziennych aktywności zaledwie 1-2 dni po wprowadzeniu preparatu w miejsca poddane terapii. – dodaje.

Skuteczność

Efekty zabiegu AQUAFILLING® BODYLINE™ utrzymują się nawet 5 lat. Preparat jest niewyczuwalny w dotyku, niewidoczne są także kontury w miejscach, w których został wstrzyknięty. Dzięki temu może konkurować z bardziej inwazyjnymi zabiegami powiększania piersi z wykorzystaniem implantów.