Popraw swój angielski z Callanem

Popraw swój angielski z Callanem

16 września 2016 0 przez Majka

woman-593141_640

Każdy chciałby bez problemu mówić po angielsku. Jest to język bardzo potrzebny w kontaktach towarzyskich oraz służbowych. Nie każdego jednak interesuje wiedza, która jest przydatna jedynie na egzaminach. W takiej sytuacji warto znaleźć szkołę językową, która w szybki i łatwy sposób pozwoli podnieść poziom znajomości angielskiego.

Jak znaleźć dobrą szkołę językową?

W Polsce powstaje coraz więcej szkół językowych, przez co wybór nie jest prosty. Jak zatem znaleźć tę najbardziej odpowiednią? W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na nauczycieli. Każdy z nich powinien mieć duży staż w nauczaniu angielskiego, najlepiej potwierdzony na piśmie. Pamiętajmy, że w większej mierze to od nich zależy jak szybko uczeń przyswoi dany materiał. Dobra szkoła językowa powinna również dawać możliwość indywidualnego planu nauczania. Dobrze jeśli kursant ma wybór: zajęcia grupowe lub jednoosobowe. Dzięki temu program zostanie dopasowany do osobistych wymagań. Równie ważna jest metoda nauczania, której używa dana szkoła.

Jak angielski to tylko Callanem

Jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego. Niestety często bywa tak, że pomimo wielu rozmaitych kursów, większość osób wciąż nie umie swobodnie się w nim wysławiać. Do najlepszych technik pozwalających na poprawę znajomości angielskiego należą metody bezpośrednie, stosowane w szkole http://tarkowski.edu.pl/. Pozwalają one nabyć realne umiejętności konwersacyjne już w trakcie pierwszych zajęć. Najstarszą i najsłynniejszą z nich jest Metoda Callana, w której kładzie się nacisk na zdolność mówienia i ciągłe doskonalenie języka. Z Callana z łatwością można przejść na drugą, bardziej nowoczesną i lepiej dopasowaną do potrzeb polskich uczniów metodę – Direct Metod for English. Umożliwia ona przełamanie bariery w wypowiadaniu się w języku obcym. Uczy także od razu myśleć w języku angielskim, co jest bezwzględną podstawą, aby płynnie się w nim porozumiewać.

Metody bezpośrednie są najlepszym sposobem na poprawę znajomości języka angielskiego. Zajęcia te pozwalają zdobyć nowe umiejętności zarówno osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z angielskim, jak i tym, które już uczestniczyły w różnych kursach.