Depilacja laserowa laserem Soprano ICE – najważniejsze informacje

Depilacja laserowa laserem Soprano ICE – najważniejsze informacje

23 września 2016 0 przez Majka

Jeżeli zamierzasz wykonać zabieg depilacji laserowej i szukasz gabinetu, który będzie posiadał dobre, bezpieczne i skuteczne urządzenie, to na pewno myślisz o laserze Soprano ICE. W dzisiejszym artykule przybliżymy właściwości tego lasera.

Depilacja laserowa – Soprano ICE

Laser Soprano ICE to laser diodowy, czyli skuteczne urządzenie do depilacji laserowej. Całkowite usunięcie owłosienia z danej partii ciała następuje zazwyczaj po 3-4 zabiegach (maksymalnie 6). Laser jest bardzo skuteczny, ponieważ pozwala dostosować parametry pod wymagania konkretnej skóry i włosów. Kosmetolog może ustawić odpowiednią siłę urządzenia, gdy włosy są bardzo jasne lub wyjątkowo ciemne. Dzięki temu skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka, w każdym przypadku.

Laser Soprano ICE to doskonałe urządzenie dla osób, które boją się bólu. Posiada chłodzącą szafirową końcówkę, która ograniczy dyskomfort do minimum. Ponadto, laser wysyła krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości, które działają w skórze właściwej, co nie powoduje nieprzyjemnych odczuć.

Usuwanie nadmiernego owłosienia u osób z ciemną karnacją

Laser Soprano ICE warto stosować również u osób z ciemniejszym fototypem skóry, ponieważ odpowiednia długość fal jest skuteczna również w tym przypadku. Melanina znajdująca się we włosie jest skuteczniej wyłapywana, dzięki czemu każdy włos może zostać trwale usunięty.

Dodatkową, bardzo istotną cechą tego urządzenia jest łatwość w obsłudze, dzięki czemu specjaliści mogą się w pełni skoncentrować na kliencie i na zabiegu, co znacząco podnosi uczucie komfortu, a także skraca czas potrzeby na usunięcie nadmiernego owłosienia. Nie można nie wspomnieć też o tym, że Soprano został wyposażony w specjalne końcówki Facial Tip dostosowane do depilacji trudno dostępnych miejsc.

Laser diodowy, który ogranicza ryzyko poparzenia skóry

Większość laserów dostępnych na naszym rynku działa na zasadzie wysyłania długich i mocnych impulsów, które niestety niosą za sobą duże ryzyko poparzenia skóry. W przypadku urządzenia Soprano specyfika działania jest zupełnie inna. Laser wysyła krótkie i powtarzające się impulsy, co stopniowo podnosi ciepło w skórze właściwej, czyli działa bezpośrednio na usuwany włos.

Depilacja laserowa w Krakowie laserem Soprano jest możliwa do wykonania w salonie J’adore, znajdującym się w centrum miasta. Sprawdź ofertę na stronie http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/