Modne bluzki czyli co jest teraz trendy?

Modne bluzki czyli co jest teraz trendy?

8 grudnia 2015 0 przez Blog4Women

apples-635239_640Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko. Należy wziąć pod uwagę nie tylko panujący sezon, ale również modne kroje czy królujące kolory. Dla niektórych, oprócz wzorów, liczy się też materiał – czasem modna jest tkanina miła w dotyku, by za parę miesięcy okazało się, że jej miejsce zastąpiła chłodna i sztywna dzianina. Co jest modne obecnie, jeśli chodzi o damskie bluzki?

Bluzki… koszulowe?

Na koniec 2015 i początek 2016 roku modne są bluzki koszulowe. Mogą to być białe, klasyczne wzory i kroje, ale również i czarne bluzki damskie. Należy jedynie pamiętać, że jeśli mamy zamiar założyć ciemną górę, musimy do niej dopasować coś, co rozjaśni nieco naszą sylwetkę – może to być jakiś jasny dodatek lub nieco torebka czy buty w nieco pogodniejszym kolorze. Bluzki koszulowe są o tyle dobre, że nadają się właściwie na każdą okazję. Można się w nich wybrać do znajomych, na zakupy, ale także do pracy. Prosta elegancja jest tym, co lubi większość kobiet.

Jakie kolory?

Mimo że jesień powoli mija i już niebawem zacznie się zima, jesienne kolory wciąż królują na ulicach polskich miast. To oczywiście brązy, które przypominają nam o liściach, które już spadły z drzew. Jednak w tym sezonie modne są również pomarańcze, czyli nieco żywsze barwy. Oczywiście nie można zapomnieć o szarościach, graficie, czy o granacie – i znów pojawia się ta elegancki, tradycyjny granat, który pasuje do każdej okazji.

Czujmy się dobrze same ze sobą

Nieważne, jaka obecnie panuje moda. Najważniejsze jest to, abyśmy czuły się dobrze we własnym ciele oraz w tym, co nosimy. Jeśli chcemy ubierać się w modne bluzki damskie, które nie dość, że są trendy, to jeszcze pasują do naszej sylwetki i urody, będzie to doskonałym wyjściem. Kiedy jednak nie jesteśmy pewne, czy wyglądamy w czymś dobrze, ale mimo wszystko chcemy, aby współpracownicy czy znajomi zwrócili na nas uwagę, skupmy się na czymś, w czym po prostu wyglądamy dobrze, w czym jest nam do twarzy. Nie musi to być modne, może to być zwyczajnie fajna bluzka damska.

A co do bluzki?

Idealnym elementem ubioru, który z pewnością będzie pasował do eleganckiej bluzki koszulowej, jest niezwykle modna – nie tylko w tym sezonie, ale właściwie cały czas – ponadczasowa ołówkowa spódnica. Może być czarna, szara, granatowa, rzadziej brązowa. Modne są zarówno te bez rozcięć, jak te z rozcięciami – z przodu, z tyłu czy nawet z boku. Dobrze będziemy w niej wyglądały zarówno w biurze, jak i na wieczornym spotkaniu. Tego typu spódnica na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę!