Manicure hybrydowy – genialne rozwiązanie dla wszystkich pań

Manicure hybrydowy – genialne rozwiązanie dla wszystkich pań

19 października 2015 0 przez Blog4Women

Każda kobieta lubi mieć zadbane dłonie. Nie wszystkie panie jednakże mają czas na to, by je pielęgnować lub nie wiedzą w jaki sposób się do tego prawidłowo zabrać.

Zadbane dłonie wizytówką kobiety

Każda pani lubi, gdy jej dłonie są gładkie, a paznokcie zadbane i równe. Niestety nie zawsze można uzyskać taki efekt w domowym zaciszu. Wiadome jest, że kobieta ma wiele zadań do wykonania poza pracą zawodową. Zmywanie, sprzątanie, mycie podłóg i innych domowych elementów – to tylko podstawowe obowiązki każdej gospodyni domowej. Wiadomo również, że wszystkie te czynności powinno się wykonywać w gumowych rękawiczkach. Wiele pań jednak albo nie lubi używać takiej ochrony, albo po prostu o niej zapomina. Ważne jest również to, aby po każdej z wymienionych czynności dokładnie wmasować w dłonie odpowiedni krem do rąk i paznokci.

Gracja i elegancja

Niezależnie od tego, czy kobieta zajmuje się jedynie gospodarstwem domowym czy dodatkowo pracuje zawodowo, powinna być zawsze elegancka i zadbana. Połamane, krzywo obcięte bądź źle opiłowane paznokcie bardzo źle świadczą o jej posiadaczce. Poza tym bardzo ważną rolę odgrywa również higiena. Dłonie zawsze powinny być miękkie i czyste.  Dobre efekty osiąga się również stosując dobrej jakości odżywki do paznokci, mające na celu wzmocnienie, uelastycznienie i wybielenie płytki paznokcia.
Przy zwyczajnym malowaniu pazurków warto korzystać również z bazy, którą nakłada się pod lakier. Ma ona za zadanie nie odbarwić płytki paznokcia.
Po pomalowaniu można również użyć nabłyszczacza i utwardzacza, dzięki czemu będzie można cieszyć się z koloru nawet przez kilka dni.

Profesjonalne wykonanie gwarancja sukcesu

Nie zawsze jednak mamy wystarczająco dużo czasu, wiedzy i odpowiedniego sprzętu, aby wykonać profesjonalny i trwały manicure. Obecnie najbardziej popularną metoda jest manicure hybrydowy. Nie tylko jest całkowicie bezpieczny dla płytki paznokcia, gdyż nie jest ona narażona na dodatkowe piłowanie, jak to miało miejsce przy nakładaniu żelu, ale również trwała, ponieważ lakier jest utwardzany za pomocą lampy UV. Dzięki temu zabiegowi można cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami nawet przez 2 tygodnie. Samo usuwanie lakieru również jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Dobrym rozwiązaniem jest więc zabieg wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego we Wrocławiu.