Łóżkowa moc dla Twojego mężczyzny!

Łóżkowa moc dla Twojego mężczyzny!

29 grudnia 2016 0 przez Blog4Women

kochaja-sie-paraPodobno nawet 70% polskich kobiet jest w jakimś stopniu niezadowolonych ze swojego życia seksualnego. Brak czasu czy pomysłów na urozmaicenie pożycia to jedno, ale namiętność w łóżku zabija coś zdecydowanie innego – brak sił, jaki często dopada mężczyzn, jest bardzo trudny do pokonania. Zobacz, co możesz zrobić, by Twój mężczyzna zawsze był w stanie zapewnić Ci doskonałe wrażenia w łóżku!

Problemy z potencją – przyczyny

Na ten moment czekaliście oboje bardzo długo. Oboje jesteście bardzo zabiegani i nie macie czasu na rozmowę, nie mówiąc już o seksie. Wieczorem była romantyczna kolacja, wino i świece, a Ty nałożyłaś seksowną bieliznę, która przecież musi mu się spodobać. Wszystko było pięknie do momentu, gdy przekroczyliście próg sypialni – czar nagle prysł, ponieważ on z jakiegoś powodu nie miał sił na dalsze działanie. Co się stało?

Zamiast załamywać ręce i zastanawiać się “Czy ja mu się jeszcze podobam?!”, postaraj się zwalczyć problem u źródła! Kłopoty z osiągnięciem erekcji mogą mieć naprawdę wiele przyczyn, a większość z nich wcale nie musi być w jakikolwiek sposób związana z Tobą. Dlaczego Twój partner może mieć problemy z osiągnięciem satysfakcji w łóżku? Cóż, na początek kilka liczb. Nawet jeżeli Twój ukochany nie osiągnął jeszcze czterdziestego roku życia, istnieje całkiem spora szansa, że dopadną go problemy z osiągnięciem erekcji. Tak tak – to nie jest tylko domena dojrzałych facetów! Jak pokazują różnego rodzaju badania statystyczne, prawie 14% polskich mężczyzn przed “czterdziestką” uskarża się na problemy ze swoim libido. To tylko suche dane, a w rzeczywistości ta liczba może być znacznie większa.

W grupie ryzyka znajdują się przede wszystkim panowie, którzy prowadzą mocno intensywny tryb życia. Ciągły stres, niewyspanie, a przy tym pośpiech czy nieodpowiednia dieta zdecydowanie nie służą osiąganiu mocnej i trwałej erekcji. Dodatkowo, jeżeli Twój partner nałogowo pali papierosy to licz się z tym, że będzie miał on poważne problemy z mocą w łóżku. Gdyby dodać do tego jeszcze infekcje wirusowe (które przydarzyć się mogą każdemu), to wychodzi połączenie, które zdecydowanie nie sprzyja utrzymaniu zdrowia seksualnego. Podobnie negatywny wpływ mają także schorzenia w rodzaju cukrzycy oraz nadciśnienia. Czy Twój partner dużo ćwiczy na siłowni? Teoretycznie, wysiłek fizyczny ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie łóżkowe, ale pamiętaj o tym, że suplementy diety wpływające na wzrost masy mięśniowej również mogą mieć negatywny wpływ na potencję.

Co możesz zrobić?

Masz już dosyć łóżkowej bezsilności swojego mężczyzny? Zamiast przetrząsać jego rzeczy lub telefon w poszukiwaniu dowodów zdrady, lepiej zainteresuj się preparatami na wywołanie i wzmocnienie erekcji. Takie produkty znajdziesz praktycznie w każdym sklepie spożywczym – nie musisz już nawet chodzić do apteki czy starać się o uzyskanie recepty od lekarza. Jednym z najpopularniejszych produktów tego rodzaju jest suplement diety o nazwie Permen. Opinie o Permen King, czyli jednym z najpopularniejszych wariantów tego produktu, pokauzją, że ten produkt ma ogromny wpływ na utrzymanie erekcji u mężczyzn w każdym wieku!

Jak działają środki na potencję?

Jeżeli masz obawę, że Twój partner będzie się bronił przed zażywaniem produktów tego rodzaju, poniżej znajdziesz kilka argumentów, które na pewno przekonają go do stosowania środków takich jak Permen! Przede wszystkim, ten produkt jest zwykłym suplementem diety, takim samym jak tabletki na odchudzanie czy choćby porost włosów! Twój mężczyzna może się przerażać samą perspektywą zażywania środków w rodzaju słynnych niebieskich tabletek na potencję. Jak pokazują opinie o Permen King, jest to po prostu lek o wyjątkowo korzystnym działaniu na męskie zdrowie.

Co zawierają produkty tego rodzaju? Zgodnie z informacjami na http://www.permen.pl/, taki suplement diety pełen jest składników o nieocenionym wpływie na męskie zdrowie. Ot, choćby żeń-szeń, czyli środek znany w dalekowschodniej medycynie od ponad czterech tysięcy lat. To jeden z najlepszych leków na różne schorzenia dotykające mężczyznę. Wyciąg z żeń-szenia to bogate źródło ginsenozydów czyli środków, które uwalniają tlenek azotu w organizmie mężczyzny. W krótkim czasie przekłada się to na znacznie lepszy przepływ krwi do członka, co z kolei pomaga w wywołaniu i utrzymaniu erekcji.

Innym składnikiem produktów w rodzaju Permen jest buzdyganek naziemny. Leczniczy środek powszechnie stosowany w azjatyckiej medycynie naturalnej znacznie przyspiesza osiągnięcie wzwodu przez faceta. Ten składnik ma nieoceniony wpływ na pracę mózgu mężczyzny, a dokładnie receptorów androgenowych, które przy obecności odpowiedniego bodźca wywołują erekcję. I jeszcze jedno – suplementy diety na erekcję zawierają także l-argininę. Czym jest ten środek? To produkt, który znacznie wspomaga wytwarzanie tlenku azotu, mającego ogromny wpływ na pracę naczyń krwionośnych. Chyba nie trzeba Ci wspominać o tym, jak ważny jest przepływ krwi dla łóżkowej satysfakcji?

Reasumując – wyrzuć papierosy i wygoń swojego mężczyznę na spacer, ale nie zapomnij przy tym o wspomaganiu jego organizmu poprzez dostarczanie mu odpowiedniej ilości składników niezbędnych do osiągnięcia erekcji. I jeszcze jedno – faceci to wzrokowcy, zatem zadbaj o to, by Twój mężczyzna zawsze widział Cię seksowną oraz ponętną. Środki na potencję swoją drogą, ale wiele pracy musisz wykonać również Ty.