Kobiece libido – co zrobić, by nie szwankowało?

Kobiece libido – co zrobić, by nie szwankowało?

4 lipca 2016 0 przez Majka

girl-254708_640

Odczuwasz spadek libido i nie masz ochoty na seks ze swoim partnerem? Podpowiemy, co zrobić, by nareperować swoje życie seksualne. Dzięki tym prostym sposobom odkryjesz swoje nowe, pełne ognia wcielenie.

Zastanawiasz się, jak podnieść swoje libido i na nowo cieszyć się seksem? Przyczyn spadku libido jest wiele, jednak czasami wystarczy zmienić niewiele z nich, by ochota na seks wzrosła. Wieloletni związek, nuda i rutyna, stres, zła dieta, siedzący tryb życia, nałogi, antykoncepcja hormonalna – to jedne z wielu winowajców spadku kobiecego libido i oziębłości. Spokojnie, zwykle wystarczy kilka małych zmian w naszym trybie życia, by zauważyć efekty i zaskoczyć swojego partnera niekończącą się ochotą na seks.

Popracuj nad swoim związkiem

Najistotniejsza jest relacja z partnerem. Dokładnie przeanalizuj dlaczego chcesz być właśnie z nim, co Cię do niego przyciąga, a co nie. Pamiętaj, że niedopowiedzenia i chowane żale, dają o sobie znać z podwójną siłą, jeśli są tłumione. Wspólne rozmowy i przedyskutowanie problemów jest oczyszczające, więź między Wami się zacieśnia, czujesz się rozumiana i otoczona opieką. Najważniejsze, by problem braku ochoty na seks nie był w związku tematem tabu. Jeśli tak jest, frustracja narasta po obu stronach, oprócz spadku libido, spada także zaufanie do partnera. Ważne, by wiedział, w czym jest problem. Seks, to Wasza wspólna sprawa, dlatego partner powinien Cię wspierać w pracy nad Twoim libido.

Tryb życia ma znaczenie

To, jak spędzasz każdy dzień ma ogromny wpływ na poziom libido. Życie w ciągłym stresie i pośpiechu nie sprzyja igraszkom w łóżku. Regularnie uprawiany sport, zbilansowana dieta, sen i ograniczenie używek przynoszą niebywałe efekty. Jeśli jednak jesteś na tyle zapracowana i zajęta domem, że nie możesz pozwolić sobie na odrobinę relaksu, pomocne będą suplementy diety Libistim. To w pełni kompleksowe rozwiązanie dla każdej kobiety. Libistim jest w pełni bezpieczny, a jego skuteczność to gwarancja nowych doznań erotycznych. Dzięki suplementowi na libido – Libistim przeżyjesz mocniejszy orgazm, a ochota na seks będzie rosła w miarę jedzenia.

Koniec z nudą w sypialni

Nie bój się eksperymentować. Twój partner doceni gadżety w sypialni, erotyczną bieliznę i nowe, miłosne pozycje. Wcielanie się w różne role i zmysłowa gra wstępna potrafią zdziałać cuda. Poszukaj nowych sposobów na zaspokojenie swoich potrzeb, i szepcz o nich do ucha swojemu partnerowi. Zapachowe świece, lampka czerwonego wina i dźwięki Waszej ulubionej muzyki w tle, dodatkowo podsycą Wasze doznania, a Twoje libido będzie pracowało na najwyższych obrotach.