Jak znaleźć dobry dom?

Jak znaleźć dobry dom?

13 września 2019 0 przez Blog4Women

Planujesz przeprowadzkę? A może chcesz kupić swój pierwszy dom rodzinny? Zanim się zdecydujesz, przeczytaj ten poradnik. Zawarte w nim informacje na pewno ułatwią Ci wybór najlepszej oferty. 

Czego szukamy?

Kupując nieruchomość kierujemy się wieloma aspektami. Z jednej strony chcemy, aby nasze dzieci wychowywały się w dobrej okolicy. Z drugiej, by miały blisko do szkoły, czy innych placówek edukacyjnych. Przeglądając oferty możemy trafić na Osiedle Zielone Zacisze (http://osiedlezielonezacisze.pl). Unikalny projekt dedykowany osobom poszukującym wysokiego standardu i jakości oraz niskiego kosztu użytkowania.

Dlaczego Zielone zacisze?

Szeregowce Częstochowa to domy z prywatnym wejściem, które stwarzają warunki zbliżone do tych, które dają domy wolnostojące. Pod tym względem są o wiele lepsze, niż wysoka zabudowa wielorodzinna. Lokalizacja położona blisko centrum miasta, mająca dogodny i szybki dojazd do Katowic oraz dogodnym połączeniem ze szkołami i przedszkolami. Jest to wyjątkowy fragment miasta –czysty, estetyczny, charakteryzujący się ujednoliconą elewacją. Również przestrzeń wspólna została ściśle zaprojektowana i zagospodarowana. Daje możliwość korzystania z kameralnych przestrzeni wypoczynkowych i osiedlowych placów zabaw, ale także terenów zielonych i chodników. Każdy dom szeregowy posiada własny ogródek i pozwala cieszyć się prywatnością, pomimo bliskiego sąsiedztwa, które gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo, możliwą pomoc oraz zacieśnianie więzów społecznych i rozwój życia towarzyskiego. Budynki są tak zaprojektowane, aby mieszkańcy mieli jak największy komfort przestrzeni osobistej. Oferując zarówno przepiękne domy, jak i dając uczucie domów wolnostojących. Ponadto każdy z nich posiada garaż i w pełni wyposażoną kotłownię, co zapewnia brak zmartwień związanych z kwestiami remontów czy decydować jaki piec kupić.

Koszty utrzymania

Osiedlewyróżnia się ekologicznym charakterem, dzięki możliwości instalacji odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne, czy instalacje solarne. Energooszczędny charakter budynków niesie za sobą nie tylko przyjazny klimat panujący we wnętrzu mieszkań, poprzez stały dopływ świeżego powietrza i stabilnej temperatury ale także zapewnia, zalety ekonomiczne. Roczny koszt ogrzewania wynosi nawet do 50% taniej niż zwykłej szeregówki o takiej samej powierzchni. Jest to inwestycja na lata.