Jak Panie o obfitych kształtach powinny dobierać bieliznę?

Jak Panie o obfitych kształtach powinny dobierać bieliznę?

29 marca 2019 0 przez Blog4Women

Zakup biustonosza i innych części bielizny osobistej często traktujemy zbyt powierzchownie. Przez to nasz biust może być zdeformowany, co prowadzi do utraty jędrności lub nawet poważnych chorób. Poza tym nawet taka część garderoby jak figi, powinna być szyta na miarę naszej figury oraz kształtów. Dzięki temu po założeniu dopasowanych ubrań, podkreślimy najważniejsze walory ciała i zakryjemy to, co nie wygląda dobrze.

Jak dobrać bieliznę do swojej figury?

Przede wszystkim kupujmy dobry rozmiar staników! Przez to, że dużo Polek nie wie, jak dobrać biustonosz do rzeczywistego rozmiaru swoich piersi, noszą one nieodpowiednie staniki, które ich uciskają, deformują biust i po założeniu obcisłych koszul i bluzek ten nie prezentuje się dobrze.

Jak więc kupić idealny stanik? Przed zakupami zmierzmy obwód pod biustem za pomocą miarki krawieckiej, czyli tak zwanego centymetra. W tym celu po ściągnięciu biustonosza, mierzymy się pod biustem i zapisujemy dane na kartce.

Następnie w taki sam sposób sprawdzamy obwód w biuście. Warto również wiedzieć, że będąc posiadaczką obfitych piersi, ideale będą biustonosze bez gąbek, ponieważ wtedy piersi nie wyglądają sztucznie i nie są nierealnie uniesione.

Czy obfite kształty oznaczają mniejszy wybór bielizny?

Wręcz przeciwnie, ponieważ coraz więcej topowych sklepów z bielizną dla kobiet, wzbogaca swój asortyment. Przykładowo bielizna erotyczna jest dostępna nawet dla Pań o obfitych kształtach i przy okazji projektowana z myślą o różnych gustach.

Drugi mit, który warto obalić dotyczy fig i stringów. Wiele osób mylnie zakłada, że nosząc większe rozmiary nie powinno się zakładać tego rodzaju bielizny.

Jeśli tylko kupimy stringi damskie w dobrym rozmiarze na pewno będziemy w nich prezentować się dobrze. Wystarczy tylko założyć do nich modelujące spódnice lub spodnie.

Pamiętajmy również, że dzięki modelującym gorsetom i bieliźnie możemy wyszczuplić sylwetkę i uwypuklić swoje pełne kształty w bardzo korzystny sposób. Dzięki temu będziemy czuły się dobrze i komfortowo w każdym ubraniu.