Bransoletki celebrytki – jakie wybrać?

Bransoletki celebrytki – jakie wybrać?

22 lutego 2021 0 przez Blog4Women

Celebrytki z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. Jest to minimalistyczny rodzaj biżuterii, na cienkim łańcuszku z dodatkiem delikatnej zawieszki o wielu motywach. Celebrytkami nazywamy dodatki, które naśladują wzory noszone przez sławy. Są to nie tylko bransoletki, ale również naszyjniki, czy kolczyki. Poprzez swoją filigranowość ten rodzaj biżuterii sprawdzi się w każdej sytuacji, wpasuje do dowolnej stylizacji, casualowej, okazjonalnej, czy nawet sportowej. Można uznać je za ozdoby uniwersalne.

Elegancki minimalizm

Nie od dziś wiadomo, że aby wyglądać elegancko, wcale nie potrzeba przepychu. Ciężką, wytworną biżuterię można zastąpić tą bardziej delikatną, nie tracąc efektu wow. Bransoletki celebrytki to rodzaj ozdoby, który dopasuje się do każdego. Nazywają się tak, ponieważ inspiracja do ich tworzenia czerpana jest z trendów, które panują wśród osób sławnych. Ich klasyczny wygląd ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że nadają się również na prezent. Złote czy srebrne – na pewno dodadzą stylizacji modnego twistu, nie przeciążając jej. Nosząc bransoletki tego typu każdy może poczuć się jak celebryta! Mimo tego, że są bardzo popularne, ich różnorodność i dostępność niezliczonej ilości wzorów czyni je niepowtarzalnymi. Poza pięknym wyglądem mogą posiadać również specjalne znaczenia, każdy motyw może zostać symbolem, upamiętniającym wyjątkowe chwile – to sprawi, że celebrytka będzie jeszcze bardziej unikatowa.

Celebrytki – złote czy srebrne?

Ten wybór zależy od rodzaju stylizacji, jaką dopełniać ma taki rodzaj biżuterii. Srebro wydaje się być bardziej uniwersalnym kruszcem. Analogicznie, ozdoby wykonane ze złota skrywają w sobie więcej elegancji. Coraz bardziej modne jest łączenie ze sobą złota i srebra. Dwie bransoletki, w różnych kolorach, o podobnym lub tym samym motywie, stworzą bardzo ładny efekt. Salony jubilerskie online – na przykład SAVICKI – posiadają wiele zróżnicowanych wzorów celebrytek. Warto zajrzeć do takiego salonu i znaleźć coś dla siebie.