Atrakcje na nietypowym weselu

Atrakcje na nietypowym weselu

27 kwietnia 2017 0 przez Majka

1.Bisnis-Photo-Booth-dengan-Keuntungan-yang-Membuat-Tersenyum1-750x465Elastyczny budżet ślubny to jest coś, co jest godne pozazdroszczenia. Jednak samo myślenie o atrakcjach ślubnych może przyprawić o ból głowy. Jakie wybrać? Cóż, pora się tego dowiedzieć.

Dla gości wszystko

Na samym początku można pomyśleć o niezwykłych upominkach dla gości. Nie mówimy tutaj o kawałku ciasta, który każdy dostanie do domu, ale coś bardziej oryginalnego. Dobrym pomysłem jest także podarowanie każdemu małej buteleczki dobrego wina. Prezenty powinny współgrać z tematem przewodnim imprezy. Można także postawić fotobudkę, która cieszy się coraz większą popularnością. Firm oferujących takie usługi jest bardzo dużo, dlatego trzeba się zastanowić nad wyborem tej właściwej. Jak się prezentuje fotobudka kraków można podejrzeć tutaj http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka. Chociaż większość z nich dysponuje własnymi gadżetami przed decyzją należy się dowiedzieć czy taka usługa wchodzi w skład pakietu. Każda firma działa inaczej, dlatego nie można się kierować jednym, niesprawdzonym schematem. Tutaj nie chodzi o to co jest modne, ale co podoba się gościom.

Atrakcje cieszące oko

Kolejnym fajnym pomysłem jest Photobus, który idealny się sprawdzi na weselach o motywie przewodnim związanym z podróżami. Ma on zadanie podobne do fotobudki. Zdjęcia w tej aranżacji wyglądają naprawdę bajecznie. Zdjęcie jest drukowane po kilku sekundach a robimy je w środku busa. Inną atrakcją jest popis umiejętności barmańskich. Punktem programu jest to, że po zakończonym pokazie można spróbować drinków, które zostały przygotowane na przyjęcie. Poza tym można wynająć zespół, który zagra Wasze ulubione piosenki czy też pokaz tańca. Wszystko zależy od tego jaka młoda para stawia sobie wymagania. Na końcu imprezy można zrobić pokaz fajerwerków. Nowością z pewnością jest pokaz malowania piaskiem. Z pewnością gdzieś o tym słyszeliśmy, ale nie wiemy jak naprawdę to wygląda. Za pomocą samego piasku można opowiedzieć nie tylko piękną historię, ale naprawdę wzruszającą. Jednak koszt 10-minutowego występu może sięgać aż do 3 tysięcy złotych. Jest to bardzo kosztowna atrakcja. Kiedy wszystko już będzie uzgodnione nie można zapominać o tym, żeby świetnie się bawić.