A może poroże?

A może poroże?

4 grudnia 2018 Wyłączono przez Blog4Women

Dodatki w stylu myśliwskim w ostatnich latach zyskują na popularności, nie tylko wśród zapalonych łowców. Z powodzeniem każdy z nas może je wprowadzić do swoich wnętrz, bez względu na to jaki styl w nich panuje. Meble oraz różne dodatki wykonane z poroża urozmaicą każde wnętrze, dodadzą charakteru oraz wprowadzą niepowtarzalny klimat.

Salon w stylu łowców

Mówi się, że to kuchnia jest sercem domu, ale salon też jest bardzo ważnym pomieszczeniem. W końcu to tam spędzamy większą część dnia, relaksując się po ciężkim dniu czy spędzając czas w gronie rodziny i przyjaciół. Miłośnicy lasu oraz łowiectwa, z powodzeniem mogą więc wprowadzić akcenty, które będą odzwierciedlać ich pasje. Meble do salonu myśliwskiego najlepiej, aby były wykonane z naturalnych materiałów – jak skóra, drewno i oczywiście poroże. Połączenie takich surowców sprawi, że relaksując się na kanapie wykonanej z poroża, poczujemy się niemalże jak w środku lasu. Warto też dodać, że meble tego typu, wykonane z najlepszej jakości materiałów, są niezwykle trwałe, dlatego z pewnością posłużą nam na lata i będą cieszyć oko przez długi czas.

Poroże w ciekawej wersji

Kiedy słyszymy o dodatkach z poroża, pierwsze co przychodzi na myśl, to wszelkiego rodzaju myśliwskie trofea powieszone na ścianach. Nie każdy jednak toleruje ozdoby tego typu, w dzisiejszych czasach mamy na szczęście ogromny wybór dodatków wykonanych z poroża. Co najważniejsze, do ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę, ponieważ producenci używają tzw. zrzutów – czyli poroża, które zwierzyna gubi co rok. Przeglądając oferty producenta, możemy natknąć się na wiele ciekawych ozdób, które urozmaicą nasze wnętrza. Zegar z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Zegary/25 będzie nie tylko pełnić swą tradycyjną funkcję odmierzania czasu, ale będzie też wspaniałą ozdobą np. salonu. Solidnie wykonany, z przepięknym grawerunkiem na łopacie łosia – zdecydowanie będzie to oryginalny dodatek. Zegar tego typu przypadnie do gustu nie tylko myśliwemu, ale też każdemu miłośnikowi lasu oraz ludziom, którzy lubią otaczać się nietuzinkowymi rzeczami.