Zastosowanie lampy Beyond

Zastosowanie lampy Beyond

10 kwietnia 2015 0 przez Majka

girl-102829_640Wygląd naszego uzębienia świadczy o tym czy jesteśmy zadbani. Uśmiech powinien towarzyszyć nam każdego dnia, dlatego istotne jest, aby był jasny i promienny. Technologia wciąż posuwa się naprzód, co objawia się w każdej dziedzinie życia. Dotyczy to zwłaszcza medycyny estetycznej. Dzisiaj mamy możliwość ingerencji w naszą urodę i zapewnienia sobie pięknego wyglądu. Śnieżnobiały uśmiech od zawsze był traktowany jako symbol klasy i elegancji. Na szczęście nie jest to efekt trudny do osiągnięcia.

Tanie nie oznacza skuteczne

Kiedy decydujemy się na poprawę wyglądu naszych zębów, zazwyczaj sięgamy po najłatwiej dostępne rozwiązania. Półki sklepowe wręcz uginają się od produktów zapewniających higienę jamy ustnej. Kuszą one niezwykle atrakcyjną ceną i gwarantują efekty widoczne już po tygodniu stosowania. Konsumenci zaopatrują się w specjalistyczne pasty, nakładki i paski żelowe. Niestety okazuje się, że aplikowanie substancji, a następnie jej spłukiwanie jest bezsensowne. Co więcej, chemikalia niekorzystnie oddziałują na szkliwo. Odczuwa się zatem przeszywający ból, a zęby stają się niezwykle nadwrażliwe. Trudno się dziwić. Gdyby wspomniane produkty były skuteczne, zapewne każdy mógłby się pochwalić pięknym uzębieniem. Każdy dentysta zdecydowanie odradzi wymienione metody.

Szybki zabieg gwarantujący długotrwały efekt

DenTeam wykonuje zabieg przy użyciu lampy Beyond. Jest to najlepsza i najskuteczniejsza metoda na rynku. Zęby pacjenta zostają pokryte specjalnym żelem. Zawiera on dużą ilość utleniaczy. To właśnie one odpowiadają za efekt rozjaśnienia. Następnie nakierowuje się światło Beyond na rozsmarowaną substancję. Wnika ona do wnętrza zęba dzięki silnemu oddziaływaniu promieni. Pozwala to na uwolnienie utleniaczy i zmianę odcienia bieli nawet o 14 tonów. Całość trwa około 30-stu minut. Tuż po wykonaniu zabiegu zaleca się stosować białą dietę. Trwałość efektu jest zależna od trybu życia pacjenta. Aby uśmiech pozostał biały jak najdłużej, nie należy palić papierosów, spożywać w nadmiarze kawy, mocnej herbaty czy czerwonego wina. Zaleca się również częstsze szczotkowanie zębów. Zabieg jest słuszną inwestycją, gdyż piękne, zadbane zęby poprawiają wygląd i zwiększają pewność siebie.