Terapia pijawkowa na potrzeby kobiet

Terapia pijawkowa na potrzeby kobiet

30 listopada 2017 0 przez Majka

pexels-photo-546162Kobiety na całym świecie coraz częściej sięgają po rozwiązania, jakie daje medycyna niekonwencjonalna. Jedną z metod jest leczenie pijawkami, które doczekały się istnego renesansu. Korzyści i skuteczność tej terapii zachęcają, by wrócić do jednej z najstarszych metod leczenia, szczególnie w przypadku kobiecych schorzeń.

Hirudoterapia na kobiece dolegliwości

Hirudo po łacinie znaczy pijawka. Hirudoterapia znana jest od czasów starożytnego Egiptu. Na przełomie XVIII i XIX wieku leczenie pijawkami uznawano za panaceum na wszelkie choroby. Nie bez kozery, bo ich skuteczność i wszechstronne zastosowanie mają znaczną przewagę nad medycyną tradycyjną. Zwykle nie powodują skutków ubocznych, które z kolei w przypadku leczenia farmakologicznego są powszechne i obszernie przedstawione na ulotce specyfiku. Do tego sam zabieg pijawkowy jest bezbolesny, gdyż pijawka w trakcie kontaktu z chorym miejscem produkuje enzymy znieczulające skórę. Lista chorób, które można leczyć pijawkami nie ma końca. Kobiety zaś mogą z powodzeniem zwrócić się o pomoc do specjalistycznego gabinetu wykonującego zabiegi leczenia pijawkami – w przypadku chorób typowo kobiecych. Jeśli zmagają się np. z zapaleniem żył, żylakami czy chorobami układu moczowo-płciowego, to leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami jest skutecznym ratunkiem. Kobiety mające problemy ginekologiczne oraz z piersiami, powinny spróbować terapii z pijawkami leczniczymi.

Pijawki w estetyce numerem jeden

Jeśli chodzi o skórę, to leczenie pijawkami gwarantuje wysoką skuteczność. Doskonale działają w przypadku skóry twarzy, szyi, dekoltu i piersi, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Skóra ma piękny i zdrowy koloryt, jest gładka, miękka, elastyczna oraz jędrna. Pijawki fenomenalnie radzą sobie z trądzikiem. Ponadto są efektywne w przypadku walki ze zmarszczkami czy cellulitem. Spowalniają procesy starzenia, co potwierdzają liczne badania kliniczne. Gwiazdy Hollywood uwielbiają zabiegi z pijawkami leczniczymi, zwłaszcza, gdy chodzi o face lifting.

Pamiętajmy, by na pierwszą wizytę http://pijawki.abros.pl/ zabrać ze sobą dokumentację medyczną. Kobiety w ciąży będą musiały poczekać z zabiegami. Przed i po zabiegu dobrze jest ograniczyć ilość spożywanej kawy i herbaty. Do dzieła, Dziewczyny!