Piękne ciało o każdej porze roku

Piękne ciało o każdej porze roku

17 stycznia 2017 0 przez Majka

girl-677576_960_720Przyszła sroga zima, której nikt się nie spodziewał. W związku z tym, myślami jesteśmy na gorących i słonecznych plażach. Jak przywołać wspomnienie lata, kiedy za oknem termometr wskazuje mróz?

Brąz, wspomnienie lata

Wychodząc na dwór, aż strach nie zabrać czapki czy rękawiczek. Już od progu, powiem mrozu i zimnego wiatru zniechęca nas do wyjścia na zewnątrz. Kiedy na oknem ujemne temperatury, nasza skóra cierpi na tym najbardziej. Spierzchnięte usta, zmarznięte stopy i spękane ręce, to tylko kilka problemów, z jakimi musimy uporać się zimą.

Gorące lato i słoneczne dni już dawno odeszły w niepamięć. Co za tym idzie, nasza skóra potrzebuje regeneracji i świeżości. Po opaleniźnie już na dobre ślad zaginął. Ale możemy ją odzyskać nawet teraz. Wystarczy tylko poznać opalanie natryskowe i przywrócić kuszący brąz naszemu ciału. To świetny sposób, na przywołanie wspomnień z lata i poprawienie kondycji skóry.

Skóra muśnięta słońcem

Opalanie natryskowego, z każdym dniem staje się coraz bardziej popularne. Jest wygodne i trwałe, a do tego naprawdę tanie. Taki zabieg, wykonuje się w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym. Aby się do niego przygotować, koniecznie przeczytaj nasze porady, do samego końca.

Przygotowanie skóry do opalanie natryskowego:

– wykonujemy peeling całego ciała środkami, które nie natłuszczą skóry,

– nie nakładamy na ciało żadnych balsamów, kremów, emulsji i oliwek,

– depilujemy się minimum dwa dni przed udaniem się na zabieg,

– w dniu zabiegu, zakładamy ciemną bieliznę i luźne ubrania.

Zabieg opalania natryskowego:

– wchodzimy do specjalnej kabiny,

– kosmetyczka nakłada na nasze ciało specjalny preparat, który rozprowadza aplikatorem SunFX.

Po zabiegu:

– przez minimum 6 godzin nie bierzemy kąpieli, nie biegamy ani nie wykonujemy żadnej aktywności, która sprzyja poceniu się,

– po 6 godzinach bierzemy prysznic i zmywamy preparat  zwykłym żelem lub mydłem,

– podczas mycia nie używamy gąbek, myjek, kosmetyków peelingujących i zbyt gorącej wody,

– nie korzystamy z sauny w dzień po zabiegu,

– wcieramy w skórę balsam do ciała.

Opalanie natryskowe trwa około 20 minut. To szybki, skuteczny i bezbolesny zabieg, który pięknie brązuje skórę i jednocześnie sprawia, że wygląda jak muśnięta słońcem. Solarium i kremy brązujące nie zapewnią Ci tak oszałamiającego efektu jak ten zabieg. Gdzie go wykonać? Polecamy, sprawdzić Ci tutaj: http://opalanie-natryskowe.com/.