Krata dobra na wszystko

Krata dobra na wszystko

18 grudnia 2017 0 przez Majka

pexels-photo-365067Krata to wzór, który posiada bogatą historię w dziedzinie mody. Można wyróżnić kratę szkocką, kratę królowej, czy słynną kratę burberry. W przypadku tego wzoru można pozwolić sobie na wiele – wielość kolorów i kombinacji, kratka duża i mała, równoległa i „kopnięta”. Niezależnie od tego, co wybierzesz, będziesz prezentować się świetnie.

Powrót do szkoły?

W dalszym ciągu bardzo popularne są plisowane spódnice w kratkę oraz sukienki z szelkami. To może dla Ciebie brzmieć niewiarygodnie, ale raz na dwa/trzy lata ten trend powraca. Nawet kobiety, które już dawno wyszły ze szkoły i skończyły magiczne 30 lat, mogą sobie pozwolić na odrobinę kratkowego szaleństwa.

Krata dobra na wszystko

Jeśli sukienka w kratę to dla Ciebie zbyt wiele, możesz postawić na żakiet, marynarkę lub spodnie w kratę. Jeśli dobierzesz kolory, które pasują do Twojej urody, z pewnością będziesz się prezentować świetnie. Wyobraź sobie dla przykładu białą stonowaną bluzę, czarne bryczesy i dopasowany żakiet w kratę burberry. Możesz też założyć kraciaste spodnie, proste kozaki a do tego klasyczną górę. Możliwości się mnożą, kiedy masz coś w kratę w swojej szafie. Z czasem zobaczysz, że krata pasuje niemal do wszystkiego. Niektórzy nawet łączą ją z innymi wzorami, ale to już jest wyższa szkoła jazdy. Trzeba się naprawdę znać na różnego rodzaju zestawieniach, żeby nie przesadzić.

Przede wszystkim dobra jakość

Można polemizować, czy krata jest modna czy nie. Tutaj zdania będą podzielone, jednak żadne ubranie nie będzie się prezentować dobrze, jeśli nie zostanie odpowiednio uszyte. Do tego potrzebny jest nie tylko fach sprawdzonej krawcowej, ale i wysokiej jakości materiał w kratę. Dzięki dobraniu szlachetnej tkaniny, będziesz mogła cieszyć się jedną marynarką, czy sukienką przez długie lata i zawsze gdy ponownie wróci trend na kratę, wyjmiesz swoje akcesoria i będziesz się bezbłędnie prezentować. Warto mieć w szafie kilka nietuzinkowych ubrań uszytych z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu będziesz się wszystkim kojarzyć ze stylem na każdą okazję.

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml