Kobieta z kitką i słodka chłosta – gadżety bez tabu

Kobieta z kitką i słodka chłosta – gadżety bez tabu

5 stycznia 2017 0 przez Blog4Women

women-486826_640Perwersyjne upodobania miewa czasami każdy. Jak je zrealizować i co dopisać na listę noworocznym postanowień?

Bez tabu o gadżetach erotycznych

Gadżety erotyczne są obecnie tak popularne, że możemy je kupić bez wstydu i zażenowania. To normalne, że mamy perwersyjne myśli i lubimy sobie urozmaicać życie erotyczne. Żyjemy w bardzo otwartym społeczeństwie, w którym wszystko jest dozwolone. Możemy korzystać z tego do woli.

Dzisiaj powiemy o zatyczkach analnych, które mogą mieć różne formy. Jeżeli jesteś fanem 50 twarzy Pana Grey’a albo namiętnego Crossa, to już nieco wiesz na ten temat. Przechodząc do meritum, zobacz jakie ciekawe zabawki możesz kupić, by ożywić swoją sypialnię.

Pani z kitką i słodka lisica – pokaz dla Panów

Zatyczka analna może mieć różnorodne formy. Jedna posiada lisi ogon, inna może być wypełniona koralikami, które potęgują doznania. Wybór należy do Ciebie i Twoich upodobań. Paniom na pewno przypadnie do gustu koreczek z lisim ogonem, który doda im tajemniczości i z całą pewnością skusi Pana do dalszej zabawy. Wprowadzenie takiego urozmaicenia do sypialni, ożywi nie tylko życie intymne, ale i rozpocznie ciekawy, perwersyjny i pełny rozkoszy wątek w łóżku.

Zwykłe korki analne mogą być dobrym treningiem pośladków dla początkujących. Przybierają różne formy i rozmiary, a dzięki temu nawet Pani, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę w świecie doznań analnych może ich używać bez bólu i dyskomfortu. Warto wypróbować ten rodzaj igraszek, ponieważ pośladki są niezwykle unerwione i to właśnie ich okolice wypełnia strefa erogenna, które może spotęgować naprawdę silne i niesamowite doznania.

Jeżeli chcesz spróbować takich przygód w swoim łóżku, na początek wybierz zatyczkę aluminiową, która zwęża się ku górze. Takie rozwiązanie sprawia, że jego aplikacja jest łatwa, a dzięki gładkiej powierzchni, noszenie korka jest praktycznie bezbolesne.

Czerwony pokój – przyjemna chłosta, który pobudzi każdego

Marzysz o doznaniu, które jest bolesne, a jednocześnie niezwykle przyjemne? Koniecznie wypróbuj czarną szpicrutę, zakończoną skórzanymi frędzlami. Dzięki niej, pobudzisz fantazje i dodasz pikanterii swoim erotycznym fetyszom. Dodając do tego taśmę do krępowania czy kajdanki, stworzysz gorącą i podniecająca atmosferę. Może to dla Ciebie za mało i jeszcze dokładniej chcesz przeżyć intymne chwile? Wtedy przyda Ci się zestaw gadżetów, w którym oprócz szpicruty znajdziesz również gorset, opaskę na oczy, obrożę i elegancki knebel.

Wirująca rozkosz, czyli idealny wibrator

O wibratorach mówi się naprawdę dużo. Ich kształty, rozmiary i funkcje mogą rozpieścić każdego. Jeśli chcesz wiedzieć jak smakują pikantne pieszczoty to koniecznie musisz wypróbować ten gadżet. Na początek spróbuj zwykłego, małego wibratora, który zmieścisz w każdej torebce, a nawet w kieszeni. Ogromny wybór takich masażerów, o różnych kształtach i wymiarach znajdziesz w eRozkosz. Jeżeli masz obawy przed zakupem erotycznych gadżetów w stacjonarnym sklepie, to kupując je online zyskasz nie tylko czas i szeroki wybór, ale i dyskrecję.

Mówmy otwarcie o swoich fetyszach

Fetysze i perwersje nie powinny być tabu w żadnej relacji. Zaspokajanie swoich pragnień i realizacja różnych odważnych pomysłów to klucz do udanego życia seksualnego. Rozmawiaj bez obaw o swoich upodobaniach, a z gadżetami ożyw swoją sypialnię.