Dzień Dziecka w aquaparku H2Ostróg

Dzień Dziecka w aquaparku H2Ostróg

26 maja 2015 0 przez Virtu

H2Ostrog
Zajęcia animacyjne, nauki pływania, mecze piłki wodnej oraz ciekawe gry i zabawy – to atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotuje dla najmłodszych użytkowników raciborski aquapark H2Ostróg już w najbliższą sobotę, 30 maja, w godzinach od 10.00 do 15.00. Organizowane zajęcia będą bezpłatne dla wszystkich, którzy w tym czasie zakupią dowolną wejściówkę na basen.

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień w roku dla wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji zarządcy raciborskiego aquaparku H2Ostróg przygotowują wiele ciekawych atrakcji. Dzień Dziecka w wodzie odbędzie się w sobotę, 30 maja. Mali miłośnicy wodnych zabaw będą mogli od godz. 10.00 do 11.00 skorzystać z darmowych lekcji pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Następnie, o godz. 11.00 do samego południa odbędą się rozgrywki piłki wodnej. Od godz. 12.00 przygotowano wiele gier i zabaw z nagrodami. –Wzorem ubiegłego roku chcemy przeprowadzić wyścigi na zjeżdżalniach, zawody na torze przeszkód i ślizgaczach. Ponadto przygotowujemy jeszcze kilka innych, ciekawych konkurencji, o których młodzi bywalcy naszego parku wodnego dowiedzą się już na miejscu. Szczegółów nie zdradzamy, ale na pewno będziemy się dobrze bawić – zapewnia i zarazem zaprasza na Dzień Dziecka do aquaparku, Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w OSiR Racibórz.
Po dużej dawce adrenaliny i rywalizacji, od godz. 13.00 będzie można ponownie wziąć udział w naukach pływania. Zabawę w wodzie zakończą godzinne animacje dla najmłodszych uczestników imprezy. Do zabawy przyłączy się również Akademia Fitness, której filia mieści się właśnie w budynku pływalni, na I piętrze. W klubie o godz. 12.00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych Fit Kids oraz niespodzianki. Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. -Ubiegłoroczna duża frekwencja, uśmiechy na twarzach dzieci, zadowoleni rodzice były dowodem na to, że nie każdy Dzień Dziecka musi obfitować w słodkości oraz drogie prezenty. Rodzinne wyjście do aquaparku, udział w rywalizacji sportowej z rówieśnikami, czy wspólna nauka pływania dostarczyła najmłodszym nie mniej radości. Mamy nadzieję, że tegoroczne święto będzie równie udane jak to sprzed roku – podsumowuje i zaprasza do aquaparku Krzysztof Borkowski, wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, zarządca H2Ostróg.