Biżuteria z kamieni szlachetnych podkręci kobiecość

Biżuteria z kamieni szlachetnych podkręci kobiecość

18 marca 2019 0 przez Blog4Women

Która z pań nie kocha biżuterii? Piękne świecidełka, pierścionki z oczkami z minerałów lub bransolety, które posiadają zawieszki z kamieni to codzienność w szkatułce każdej kobiety. Dziś dowiesz się jak biżuteria z kamieni szlachetnych, może podkręcić twoją kobiecość i dodać ci uroku.

Kamienie szlachetne w pierścionkach

Na pewno pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi to najpopularniejsza biżuteria z dodatkiem minerałów. Wyglądają pięknie, kosztują sporo, ale to nie wszystko. Od tego jaki kamień znajduje się w oczku może zależeć twoje samopoczucie lub nawet powodzenie. Dlaczego? Już kilkaset lat temu wierzono, że minerały mają energię. W końcu pozyskuje się je z ziemi, a tej nie brakuje pierwiastków i innych ,,magicznych” właściwości. Jak więc działają kamienie? Co warto o nich wiedzieć?

Najpopularniejsze kamienie szlachetne i ich działanie

Jednym z najpopularniejszych kamieni szlachetnych z całą pewnością jest kryształ górski. To uniwersalny minerał, który można wykorzystać na różne sposoby. Najpopularniejsze jest wplecenie go w ozodby, czyli produkcja oczek z kryształu, zawieszek, kolczyków lub bransolet. Jeśli zaś chodzi o ezoteryczne działanie, można wzmocnić nim swoją energię, oczyścić umysł lub użyć do medytacji. Podczas tej czynności najczęściej trzyma się go w dłoni, by dał jasność myśli i stan zen.

Z kolei ametyst wykorzystuje się, by pozbyć się bezsenności i stresu. Hematyt koi nerwy i hamuje choleryczną naturę. Turmalin może dodać ci sił, ale i pomóc się oczyścić z negatywnej energii.

Zakup biżuterii z elementami z kamieni szlachetnych to dobra inwestycja, dzięki której możesz wiele zyskać. Pewność siebie, lepsze zdrowie, poprawę urody, czy nawet spełnienie swoich marzeń. Więcej ezoterycznych porad znajdziesz tutaj https://ewrozba.pl/.