Biustonosze na każdą okazję

Biustonosze na każdą okazję

2 września 2018 Wyłączono przez Blog4Women

Wydawać by się mogło, że dobór biustonosza nie powinien sprawiać specjalnych problemów. Ot, bielizna jak każda inna. Jednak okazuje się, że źle dobrany biustonosz wpływa nie tylko na estetykę, ale i na nasze zdrowie.

W zależności od potrzeb

Biustonosze są specyficzną bielizną. Źle dobrane mogą nam sprawić nie lada kłopot, który z pewnością niekorzystnie wpłynie na nasze zdrowie, więc ich doboru nie pozostawiajmy przypadkowi. W specjalistycznych sklepach z bielizną skorzystajmy z usług profesjonalnej brafitterki. Pomoże nam ona dobrać biustonosz, który posłuży nam na dłużej i którego noszenie będzie przyjemnością.

Bardotka to idealny wybór, kiedy chcemy założyć sukienkę i odsłonić dekolt. Jest to typowa bielizna zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Odpinane ramiączka i  specjalny krój miseczek ułatwią nam dopasowanie ich do każdej sukienki.

Wielkość piersi ma niebagatelne znaczenie przy doborze odpowiedniego biustonosza. Dla kobiet, które mają niewielki biust, idealnym rozwiązaniem będzie stanik typu push up, specjalny krój podkreśli i uatrakcyjni nawet nieduże piersi.

W ofertach wielu sklepów znajdziemy także wygodną bieliznę bezszwową oraz biustonosze typowe do zadań specjalnych, jak na przykład bielizna, która nie będzie nam utrudniać uprawiania sportów, czyli biustonosze sportowe.

Nie można zapomnieć o biustonoszu dla matek karmiących, ponieważ zaopatrzenie się w taką bieliznę znacznie ułatwi nam karmienie maluchów w każdych okolicznościach. O taki stanik warto zadbać jeszcze przed porodem, kiedy mamy czas na to, aby dobrać odpowiedni model bielizny. I tutaj znajdziemy bardzo przydatne modele, w których odpinamy całą klapkę, bądź tylko jej część. Warto pokusić się o przymierzenie takiego biustonosza i sprawdzenie, czy odpinanie klapki jedną ręka nie sprawi nam trudności. Jest jeszcze jedna istotna rzecz przy zakupie takiego stanika. Należy odjąć z obwodu około 10 cm, aby po porodzie nam idealnie pasował.

Jak więc widać, sprawa doboru odpowiedniego biustonosza na różne okazje nie jest taka prosta, jakby się wydawało. Warto poświęcić na to trochę czasu i energii, a z pewnością będziemy zadowolone.